Trosoban stan na prodaju, Topolska, 320.000€, 76m²
OBIĐI 3D TURU

320.000 €
4.211 € / m2
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi je prelepo, šarmantno potkrovlje u samom srcu Vračara, smešteno u elegantnoj vili sa uređenim i reprezentativnim prilazom koji ostavlja poseban utisak već pri dolasku.
Stan je trosoban, pažljivo renoviran i odiše toplinom i karakterom koji je teško pronaći u novogradnji. Krovne kosine i prirodna svetlost daju prostoru posebnu atmosferu, dok funkcionalan raspored pruža udobnost za svakodnevni život.
Nekretnina je idealna za ljubitelje autentičnih stanova sa dušom, u mirnom i lepom okruženju, a opet na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Vračara.
Agencijska provizija 2%.
Agent: Marina Kozlovački, br. licence:6301
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br. 339
011... (prikaži broj telefona)
MK02
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park vojvode Petra Bojovića5 min
- Čuburski park5 min
- Park Ćirila i Metodija9 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik vojvodi Petru Bojoviću5 min
- Kuća vojvode Petra Bojovića6 min
- Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Miodragović)2 min
- Srednja škola (Tehnička škola GSP)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Mala fabrika mašte)manje od 1 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Geografski fakultet)10 min