Jednoiposoban stan na prodaju, Kursulina, 238.000€, 53m²
238.000 €
4.491 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Opremljenost: klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park vojvode Petra Bojovića4 min
- Čuburski park6 min
- Svetosavski plato7 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik vojvodi Petru Bojoviću5 min
- Spomenik Mihajlu Pupinu8 min
- Kuća vojvode Petra Bojovića7 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Miodragović)8 min
- Srednja škola (Četrnaesta beogradska gimnazija)6 min
- Vrtić (Dečiji vrtić studio za edukaciju Moj mali svet)8 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Arhitektonski fakultet)11 min

- Bolnica (Eterna Medical System)4 min
- Klinika (Poliklinika Millenium Medic)5 min
- Teretana (Teretana Fizio Gym)1 min
- Prodavnica (Aroma market)2 min
- Restoran (Restoran Trandafilović)3 min
- Kafana (Pejton Pub)2 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)4 min
- Autobuska stanica (GO Vračar)2 min