Jednosoban stan na prodaju, Kalenić pijaca, 180.000€, 43m²

180.000 €
4.186 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 433
- Javni parking u zoni
- Zgrada poseduje: lođa
- Tip interneta: kablovska
- Kablovska
- Autobuske linije: 83, EKO 1
- Trolejbuske linije: 19, 21, 22, 29
Opis oglasa
Retko u ponudi! Klasičan jednosoban stan na fenomenalnoj lokaciji, u blizini svih infrastrukturnih sadržaja koji omgućavaju komforan život. Stan od prostorija ima: predsoblje (iz koga se ide u sve prostorije), kuhinju sa trpezarijom, zastakljenu lođu, sobu i kupatilo. Sve prostorije imaju prirodnu ventilaciju (prozore). Stan ima 42,77 m2, od čega je zagrevana površina stana 39,71 m2, a zastakljena lođa je 3,06 m2. Uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta i bez zabeležbi. Odličan za stanovanje, ali i za investiciju.
Provizija za posredovanje za kupca 2% od ugovorene kupoprodajne cene.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Ćirila i Metodija8 min
- Park vojvode Petra Bojovića8 min
- Čuburski park10 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Ćirilu i Metodiju5 min
- Vozarev krst5 min
- Spomenik Puškinu5 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Miodragović)5 min
- Srednja škola (Srednja škola Arhimed)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Biberče)5 min