Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Južni Bulevar, Vračar, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

115 oglasa

Saznaj više o kraju Južni Bulevar
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Sime Igumanova

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

285.000 €

3.393 €/m²

84m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Šumatovačka

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

255.000 €

3.696 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

280.000 €

4.444 €/m²

63m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

380.000 €

5.000 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Braće Radovanović | 4zida.rs
Braće Radovanović | 4zida.rs
Braće Radovanović | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Braće Radovanović

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

215.000 €

3.258 €/m²

66m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Anastasa Jovanovića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

205.000 €

3.534 €/m²

58m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Generala Horvatovića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

208.000 €

3.714 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

189.000 €

4.021 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Anastasa Jovanovića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

339.000 €

3.531 €/m²

96m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Šumatovačka bb | 4zida.rs
Šumatovačka bb | 4zida.rs
Šumatovačka bb | 4zida.rs
Šumatovačka bb | 4zida.rs
Šumatovačka bb | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Šumatovačka bb

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

399.000 €

4.807 €/m²

83m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Južni bulevar

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Šumatovačka

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

388.000 €

4.512 €/m²

86m² | 4 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Sime Igumanova

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

345.000 €

3.557 €/m²

97m² | 3.5 sobe | 5/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Top
33
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

650.000 €

4.643 €/m²

140m² | 4 sobe | 5. sprat
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

552.500 €

4.250 €/m²

130m² | 4 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža • Video
Ažurirano 12.05.2026.
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
10
Logo agencije

JUŽNI BULEVAR

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

259.000 €

3.754 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Sumatovacka | 4zida.rs
Sumatovacka | 4zida.rs
Sumatovacka | 4zida.rs
Sumatovacka | 4zida.rs
Sumatovacka | 4zida.rs
14
Logo agencije

Sumatovacka

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

255.000 €

3.696 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
18
Logo agencije

Šumatovačka

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

242.000 €

4.246 €/m²

57m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
13
Logo agencije

Južni bulevar

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

204.000 €

3.400 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Juzni bulevar | 4zida.rs
Juzni bulevar | 4zida.rs
Juzni bulevar | 4zida.rs
Juzni bulevar | 4zida.rs
Juzni bulevar | 4zida.rs
13
Logo agencije

Juzni bulevar

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

208.000 €

3.714 €/m²

56m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Stanovi Južni Bulevar — nekretnine Vračar | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje stanova u Južni Bulevar, opština Vračar. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju

prodaja stanova Južni Bulevar - Beograd

Prosečna cena stanova — Južni Bulevar - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Južni Bulevar. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3846 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Južni Bulevar - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Južni Bulevar