Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Sime Igumanova, 285.000€, 84m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Vračar
  5. Južni Bulevar
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Sime Igumanova, 285.000€, 84m²

Beograd, Vračar, Južni Bulevar
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-14615Oglas ažuriran: 12.05.2026.

OBIĐI 3D TURU

Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
3D TURA
Trosoban stan | 4zida
Video
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.155 €

285.000 €

3.393 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.846 €
84 m²
3 sobe
6/7 spratova
O stanu
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatila (2), terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodaje se izuzetno funkcionalan 3- soban dupleks na atraktivnoj lokaciji u Južnom bulevaru poznatom po odličnoj povezanosti i kompletnom sadržaju za svakodnevni život.

Stan je moderno koncipiran na dva nivoa. Lako adaptabilan u 3.5.

Donji nivo čini prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spvaćom sobom i kupatilom.

Poseban akcenat stanu daje prelepa lodja uredjena kao bar-kutak, idalna za uživanje uz jutarnju kafu i večernje opuštanje.

Gornji nivo se sastoji od spavaće sobe sa radnim delom i kupatila.

Zgrada je kvalitetne gradnje, održavana.

Agencijska provizija 2%

Agent: Miloš Todorović, br. licence:5404

"Art nekretnine" d.o.o. Beograd.

Reg. br.339

011... (prikaži broj telefona)

MT05

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park mira Jelena Šantić
    4 min
  • Čuburski park
    11 min
  • Karađorđev park
    11 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Kuća Flašar
    5 min
  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    9 min
  • Spomenik Internacionalnim brigadama
    11 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Svetozar Marković)
    6 min
  • Srednja škola (Prva škola integrativne medicine Alvita Plus)
    7 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zvončić)
    manje od 1 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Fakultet bezbednosti)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Oftalmologija Stankov)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika Equilibrium)
    7 min
  • Teretana (Fitness centar Fit4Life)
    1 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Sinko Market)
    1 min
  • Restoran (Restoran Versus)
    3 min
  • Kafana (Tatar Bar)
    7 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    4 min
  • Autobuska stanica (Maksima Gorkog)
    3 min
  • Tramvajska stanica (Karađorđev Park)
    15 min
  • Trolejbuska stanica (Kruševačka)
    12 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    5 min
  • Pošta (Pošta Beograd 32)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.025,73 mesečno (ukupno 12.308,78)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan za prodaju, uknjižen, Južni Bulevar, 84 m2, na 6. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Južni Bulevar

3.393 € / m2
Beograd, Vračar, Južni Bulevar | 4zida.rs | 4zida.rs
3.415 € / m2
3.846 € / m2
4.277 € / m2

Oglasi ove agencije

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
288.000 €
3.000 €/m²

Karađorđeva

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

četvorosoban stan • 96 m² • uknjiženo

Agencija

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
288.150 €
2.550 €/m²

Svetozara Radojčića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 113 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
282.087 €
3.712 €/m²

Metohijska

Kalenić, Vračar, Beograd

trosoban stan • 76 m²

Agencija

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
285.000 €
2.689 €/m²

Romanijska

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

petosoban stan • 106 m² • uknjiženo

Agencija

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
285.000 €
2.767 €/m²

Blagoja Parovića

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

četvorosoban stan • 103 m²

Agencija

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
280.000 €
2.545 €/m²

Kraljevića Marka

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 110 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Čajetina | 4zida.rs
285.000 €
2.822 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Čajetina

trosoban stan • 101 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
280.000 €
4.375 €/m²

Glavna

Centar, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
280.000 €
3.636 €/m²

Bulevar Despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 77 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
280.000 €
5.000 €/m²

Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 56 m²

Agencija

Olimp, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
285.000 €
3.000 €/m²

Vojvode Blažete

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 95 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
289.000 €
3.108 €/m²

Nikole Đurkovića

Centar, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 93 m² • uknjiženo

Agencija

Senjak, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
285.000 €
3.904 €/m²

Bulevar Vojvode Mišića

Senjak, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Pregrevica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
289.050 €
2.050 €/m²

Cara Dušana

Pregrevica, Zemun opština, Beograd

poslovni prostor • 141 m² • uknjiženo

Agencija

Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
280.000 €
3.077 €/m²

Trg neznanog junaka

Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 91 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
280.000 €
4.179 €/m²

Braće Trninić

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

2-etažna kuća • 67 m² • uknjiženo

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
289.000 €
4.738 €/m²

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

dvosoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 65, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
289.000 €
4.898 €/m²

Tadije Sondermajera

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 59 m²

Agencija

Kalvarija, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
288.000 €
3.388 €/m²

Prvomajska

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 85 m² • uknjiženo

Agencija

Beograđanka, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
284.000 €
4.369 €/m²

Resavska

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 65 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda