Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Jagodina

Prodaja stanova Jagodina, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

39 oglasa

Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Kneza Lazara

Gradske lokacije, Jagodina

55.000 €

1.058 €/m²

52m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Kneza Lazara

Gradske lokacije, Jagodina

38.000 €

745 €/m²

51m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
7

Vašarište

Gradske lokacije, Jagodina

59.000 €

1.073 €/m²

55m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Gradske lokacije

Jagodina

59.000 €

1.135 €/m²

52m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

59.000 €

1.073 €/m²

55m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
18
Logo agencije

Kajsijar

Gradske lokacije, Jagodina

81.600 €

1.200 €/m²

68m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

36.000 €

878 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

63.000 €

1.145 €/m²

55m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Vašarište

Gradske lokacije, Jagodina

45.000 €

900 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

42.000 €

689 €/m²

61m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
23

Gradske lokacije

Jagodina

45.000 €

714 €/m²

63m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
21
Logo agencije

Vojvođanska

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

75.000 €

1.119 €/m²

67m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

59.000 €

1.113 €/m²

53m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Gradske lokacije

Jagodina

59.000 €

1.073 €/m²

55m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

70.000 €

1.167 €/m²

60m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Gradske lokacije

Jagodina

66.000 €

1.048 €/m²

63m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Maksima Gorkog Bb | 4zida.rs
Maksima Gorkog Bb | 4zida.rs
Maksima Gorkog Bb | 4zida.rs
Maksima Gorkog Bb | 4zida.rs
Maksima Gorkog Bb | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
25

Maksima Gorkog Bb

Gradske lokacije, Jagodina

65.500 €

1.056 €/m²

62m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

56.000 €

1.120 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vašarište

Gradske lokacije, Jagodina

82.159 €

830 €/m²

99m² | 2 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
22
Logo agencije

Strelište

Gradske lokacije, Jagodina

51.500 €

1.120 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 19.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Jagodina

41 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Jagodina

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Jagodina

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Jagodina. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1332 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Jagodina

  • Gradske lokacije, Jagodina
  • Okolne lokacije, Jagodina

Po tipu nekretnine — Jagodina

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Jagodina
Dvosoban stan