Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Hram Svetog Save

Prodaja stanova Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

144 oglasa

Pogledaj sve stanove na prodaju na samo 15min hoda od Hrama Svetog Save
Saznaj više o kraju Hram Svetog Save
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Patrijarha Varnave

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

430.000 €

3.945 €/m²

109m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Hram Svetog Save

Vračar, Beograd

289.000 €

3.482 €/m²

83m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Hram Svetog Save

Vračar, Beograd

652.000 €

3.019 €/m²

216m² | 4 sobe
Agencija • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Mutapova

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

225.000 €

4.891 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

275.000 €

3.235 €/m²

85m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Kneginje Zorke

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

759.000 €

4.081 €/m²

186m² | 5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
26
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

1.254.000 €

5.500 €/m²

228m² | 5 soba | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Hram Svetog Save

Vračar, Beograd

275.000 €

2.895 €/m²

95m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

455.000 €

5.112 €/m²

89m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

355.000 €

5.000 €/m²

71m² | 3.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Premijum
26
Logo agencije

Hram Svetog Save

Vračar, Beograd

792.000 €

6.000 €/m²

132m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Svetozara Gligorića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

275.000 €

3.235 €/m²

85m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Hadži Melentijeva

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

388.000 €

5.543 €/m²

70m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Dubljanska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

259.000 €

3.500 €/m²

74m² | 2.5 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Patrijarha Varnave

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

410.000 €

3.761 €/m²

109m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 05.05.2026.
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Top
28
Logo agencije

Hram Svetog Save

Vračar, Beograd

948.000 €

6.000 €/m²

158m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Top
30
Logo agencije

Hram Svetog Save

Vračar, Beograd

902.000 €

5.401 €/m²

167m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
18
Logo agencije

Lamartinova

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

769.080 €

5.196 €/m²

148m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
18
Logo agencije

Lamartinova

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

1.016.080 €

4.556 €/m²

223m² | 5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža • Video
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Stanovi Hram Svetog Save — nekretnine Vračar | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje stanova u Hram Svetog Save, opština Vračar. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
6

prodaja stanova Hram Svetog Save - Beograd

Prosečna cena stanova — Hram Svetog Save - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Hram Svetog Save. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 5053 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Hram Svetog Save - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Hram Svetog Save