Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.711 oglasa

Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

150.000 €

2.727 €/m²

55m² | 2 sobe | 5/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Mišeluk

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

100.441 €

2.511 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Mišeluk

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

92.955 €

2.656 €/m²

35m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5

Vojvode Stepe

Saobraćajni fakultet, Voždovac opština, Beograd

182.799 €

2.856 €/m²

64m² | 2 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Saobraćajni fakultet

Voždovac opština, Beograd

180.000 €

4.000 €/m²

45m² | 2 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Karađorđev Trg bb

Centar, Zemun opština, Beograd

230.000 €

3.966 €/m²

58m² | 2 sobe | 2/16 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

206.000 €

2.861 €/m²

72m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 14.05.2026.
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Đorđa Stanojevića

Blok 66, Novi Beograd, Beograd

228.900 €

4.088 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/9 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Severni Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.800 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

2.830 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Mala Amerika

Gradske lokacije, Zrenjanin

63.000 €

1.189 €/m²

53m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
7
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

129.000 €

2.932 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

117.031 €

2.660 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

115.000 €

2.500 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

115.000 €

2.212 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Makenzijeva

Slavija, Vračar, Beograd

185.000 €

4.111 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Nikole Čupića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

239.000 €

4.193 €/m²

57m² | 2 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Žike Pavlovića

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

85.000 €

2.297 €/m²

37m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Dr Ivana Ribara

Dr Ivan Ribar, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

3.276 €/m²

58m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

170.000 €

3.208 €/m²

53m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾