Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Grbavica, 129.170€, 48m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Grbavica
  5. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Grbavica, 129.170€, 48m²

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3206Oglas ažuriran: 25.04.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 524 €

129.170 €

2.691 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.023 €
48 m²
2 sobe
4/5 spratova
Dvosoban stan na Grbavici, 48m² + terasa, odlična lokacija, uknjižen 1/1
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa
  • Opremljenost: Polunamešteno - internet
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1708
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • Zgrada poseduje: podrum
Telekomunikacije
  • Tip interneta: kablovska

Opis oglasa

Na prodaju je svetao i funkcionalan dvosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Smešten je u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, što ga čini pogodnim kako za porodičan život, tako i kao dobru investiciju za izdavanje.

Stan ima ukupno 48 m², uz terasu od 5 m² koja ne ulazi u kvadraturu, kao i pripadajuću podrumsku prostoriju od 6–8 m². Uknjižen je 1/1, bez tereta.

Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje je centralno, a stan je polunamešten i poseduje optički internet. Orijentisan je ka dvorištu, pa je potpuno miran i bez gradske buke. Stan je u urednom i uobičajenom stanju i odmah je useljiv.

Zgrada je manja, lepo održavana i ima uređeno dvorište kao i podrum. Stanarima je obezbeđen parking u dvorištu zgrade. Okruženje je mirno i bezbedno, sa dobrim komšijskim odnosima.

Lokacija je izuzetna, jer se stan nalazi na Grbavici, jednoj od najlepših i najpraktičnijih gradskih četvrti. U neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, apoteke, škole, vrtići, kao i Futoški park, Limanski park i kej. Javni prevoz i sve važne gradske institucije su lako dostupni, pa se većina svakodnevnih obaveza može obaviti peške.

Cena iznosi 129170 €, u koju je uračunata agencijska provizija od 3%

Za više informacija pozvati: 063... (prikaži broj telefona)

*** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708***

www. familynekretnine.rs

Radnička 2a, Novi Sad

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Futoški park
    10 min
  • Limanski park
    18 min
  • Dunavski park
    26 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Jodna Banja
    7 min
  • Matičarsko zdanje
    10 min
  • Dvorac Eđšeg
    6 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Branko Radičević)
    5 min
  • Srednja škola (Medicinska škola 7. april)
    6 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zmaj)
    4 min
  • Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Ginekološka bolnica Genesis)
    6 min
  • Klinika (Poliklinika Vejnović)
    5 min
  • Teretana (Fitness centar Royal Gym)
    5 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Goga)
    2 min
  • Restoran (Restoran Oliva Verde)
    2 min
  • Kafana (Pab Pow Wow)
    4 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Gradski Taxi)
    14 min
  • Autobuska stanica (Futoška - Braće Ribnikar)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (AIK Banka)
    4 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21128)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Family nekretnineFamily Call Centar 7 S
Family Call Centar 7 S avatar
2 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
586,13 mesečno (ukupno 7.033,59)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Family nekretnineFamily Call Centar 7 S
Family Call Centar 7 S avatar
2 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Grbavica, 48 m2, na 4. spratu. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Grbavica

2.691 € / m2
Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.500 € / m2
3.023 € / m2
3.545 € / m2

Oglasi ove agencije

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.900 €
1.969 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 68 m² • uknjiženo

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
123.600 €
2.131 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.750 €
2.384 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
123.600 €
2.377 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
129.780 €
3.018 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
134.000 €
3.829 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
123.600 €
2.168 €/m²

Stari Grad

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 57 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
123.600 €
2.943 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
129.800 €
3.328 €/m²

Rotkvarija

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
123.600 €
3.863 €/m²

Stari Grad

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 32 m² • uknjiženo

Agencija

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.750 €
2.341 €/m²

Sajlovo

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
123.600 €
2.575 €/m²

Aranj Janoša

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.500 €
2.057 €/m²

Bate Brkića

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 61 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
123.600 €
2.289 €/m²

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

2-etažna kuća • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.500 €
2.920 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.660 €
2.856 €/m²

Avijatičarsko Naselje

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.660 €
3.396 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

125.000 €
2.907 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.400 €
3.706 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
129.780 €
3.090 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda