Četvoroiposoban stan na prodaju, Grbavica, 206.000€, 105m²

206.000 €
1.962 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1500
- 1 lift
- Kanalizacija
Opis oglasa
Prodaje se četvoroiposoban stan na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Alekse Šantića, površine 105m2. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Poseduje tri terase. Stan dvorišno orijentisan, mirna strana. Zgrada ima biciklanu. Po dogovoru uz stan moguće kupiti garažu od 25m2.
U cenu stana uračunata agencijska provizija.
Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE
Kontakt na telefone 061... (prikaži broj telefona) i 069... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park12 min
- Limanski park17 min
- Dunavski park29 min

Obeležja kulture u blizini
- Galerija Matice srpske4 min
- Jodna Banja5 min
- Dvorac Eđšeg7 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Sonja Marinković)8 min
- Srednja škola (Medicinska škola 7. april)9 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zmaj)5 min
- Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)4 min

- Bolnica (Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine)4 min
- Klinika (Poliklinika Vejnović)12 min
- Teretana (Fitness centar Royal Gym)8 min
- Prodavnica (Voće i povrće Pinćir BIO)1 min
- Restoran (Play concept bar & restaurant)4 min