Četvoroiposoban stan na prodaju, Grbavica, 286.300€, 135m²

286.300 €
2.121 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, klima, sudo mašina, frižider, rerna
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodajemo četvoroiposoban stan na Grbavici, u blizini Limanske pijace, Bulevara. Stan je na trećem spratu i odličnog je rasporeda, pored dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koje su oko 60m2, stan ima 3 velike spavaće sobe i jednu malu spavaću,koja može poslužiti i kao garderoba, takođe ima 2 kupatila i 4 manje terase. Takođe postoji mogućnost odvajanja 1 sobe sa kupatilom, da bude kao posebna stambena jedinica, desno od ulaza, vidi se na skici ta mogućnost. Stan se prodaje sa kuhinjom kompletnom, a ako neko želi i drugi nameštaj, postoji dogovor. Uknjižen je i bez tereta, tako da jed moguća kupovina putem stambenog kredita.
Agencijska provizija uključena u cenu.
Za više informacija pozvati na telefon:
066... (prikaži broj telefona)
,
065... (prikaži broj telefona)
, Nikola Ljuboja, agencija N-Nekretnine, reg. br. posrednika 1405
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park13 min
- Limanski park18 min
- Dunavski park31 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja9 min
- Matičarsko zdanje11 min
- Dvorac Eđšeg7 min