Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Zrenjanin

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

33 oglasa

Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Bulevar Veljka Vlahovića

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

39.000 €

1.857 €/m²

21m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

50m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

46m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

45m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

50m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

46m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

45m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Gundulićeva 1G

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

156.600 €

1.800 €/m²

87m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Firma • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
1

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

37m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Zrenjanin, Širi centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

120.000 €

2.000 €/m²

60m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
17

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

39.000 €

1.857 €/m²

21m² | 0.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
8
Logo agencije

Zrenjanin, Bagljaš

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

96.000 €

1.846 €/m²

52m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
10

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

145.000 €

1.933 €/m²

75m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

58.451 €

1.683 €/m²

34m² | 1 soba | 2/4 sprata
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

136.553 €

1.694 €/m²

80m² | 3 sobe
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
15

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

157.000 €

1.805 €/m²

87m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
14

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

164.000 €

1.802 €/m²

91m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
12

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

1.807 €/m²

83m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
11

Bolnica

Gradske lokacije, Zrenjanin

156.000 €

1.814 €/m²

86m² | 4 sobe | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
9

Bolnica

Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

1.807 €/m²

83m² | 3 sobe | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
25

Mala Amerika

Gradske lokacije, Zrenjanin

195.000 €

1.912 €/m²

102m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja stanova Gradske lokacije - Zrenjanin

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Zrenjanin

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1348 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Zrenjanin

  • Centar, Gradske lokacije
  • Mala Amerika, Gradske lokacije
  • Gradnulica, Gradske lokacije
  • Šumica, Gradske lokacije
  • Dolja, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Zrenjanin

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba