Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Vranjevina, 120.000€, 40m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Zlatibor
  4. Gradske lokacije
  5. Jednoiposoban stan

Jednoiposoban stan na prodaju, Vranjevina, 120.000€, 40m²

Gradske lokacije, Zlatibor
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-6096Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 486 €

120.000 €

3.000 € / m2

40 m²
1,5 sobe
2/6 spratova
Golden Panorama Lux apartman 40 m2, Preporuka
O stanu
  • Novo
  • Prostorije: kupatilo
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 591
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2024.

Opis oglasa

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu.

Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja.

Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan komfor za boravak i odmor. Apartman je svetao, lepo organizovan i opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom.

Golden Panorama predstavlja jedan od najlepših kompleksa na Zlatiboru, poznat po mirnoj lokaciji, prelepom pogledu i sadržajima koji pružaju potpuni ugođaj tokom cele godine.

Kompleks poseduje:
wellness & spa centar
bazen
saune
restoran
uređeno dvorište
parking prostor

Odlična lokacija za odmor, ali i kao investicija za turističko izdavanje sa visokim potencijalom popunjenosti tokom cele godine.
Apartman je idealan za one koji žele luksuz, mir i prirodu na jednom mestu.
Za više informacija:Menadžer prodaje

Tanja Krstić br.lic.481
Mob; 060... (prikaži broj telefona)

Meil: [email protected]

Agencijska provizija: 2%

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
488,44 mesečno (ukupno 5.861,32)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan za prodaju, uknjižen, Gradske lokacije, 40 m2, na 2. spratu, ima lift. Stanje - Novo, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Gradske lokacije

3.000 € / m2
Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs | 4zida.rs
1.749 € / m2
2.226 € / m2
2.703 € / m2

Oglasi ove agencije

Mrčići , Okolne lokacije, Kosjerić | 4zida.rs
125.000 €
781 €/m²

Mrčići

Mrčići , Okolne lokacije, Kosjerić

1-etažna kuća • 160 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Užice | 4zida.rs
119.000 €
2.705 €/m²

Voja Bojovića

Centar, Gradske lokacije, Užice

četvoroiposoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo | 4zida.rs
112.500 €
2.123 €/m²

Ljuti Krš

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

1-etažna kuća • 53 m²

Agencija

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
115.450 €
1.155 €/m²

Sopot (mesto)

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd

1-etažna kuća • 100 m²

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
121.000 €
1.704 €/m²

Pere Čodanovića

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvoiposoban stan • 71 m²

Agencija

Lisović, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
118.500 €
1.222 €/m²

Lisović

Lisović, Barajevo opština, Beograd

1-etažna kuća • 97 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
126.900 €
2.014 €/m²

Kosančić Ivana

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
115.000 €

Nenadovac

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

građevinsko zemljište • 55 a • uknjiženo

Agencija

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
124.000 €
3.179 €/m²

Podujevska

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
116.440 €
1.640 €/m²

Milenka Pevca

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 71 m²

Agencija

Gradske lokacije, Inđija | 4zida.rs
120.000 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Inđija

građevinsko zemljište • 6995 a • uknjiženo

Agencija

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
119.000 €
3.500 €/m²

Dragana Lukića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

jednoiposoban stan • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
120.260 €
2.004 €/m²

Matice Srpske

Centar, Zvezdara opština, Beograd

poslovni prostor • 60 m²

Agencija

Čigota, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
115.000 €
2.949 €/m²

Sportova

Čigota, Okolne lokacije, Zlatibor

jednosoban stan • 39 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
120.000 €
2.791 €/m²

Krfska

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
124.000 €
3.100 €/m²

Jovanke Jeftanović

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
118.000 €
3.026 €/m²

Sportova

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 39 m²

Agencija

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
119.000 €

Ljube Stanisavljevića

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

građevinsko zemljište • 47.46 a

Agencija

Mala Ivanča, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
120.000 €

Put Za Šindru

Mala Ivanča, Sopot opština, Beograd

građevinsko zemljište • 41.82 a • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Šabac | 4zida.rs
123.600 €
2.095 €/m²

Kralja Petra Prvog

Centar, Gradske lokacije, Šabac

dvoiposoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda