Dvosoban stan na prodaju, Prote Simića, 85.000€, 39m²

85.000 €
2.179 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na norveške radijatore
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1000
- Godina izgradnje: 2023.
Opis oglasa
Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića
2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori.
Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba.
Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom tehnikom.
Agent: Aleksandra Vojinović: 064... (prikaži broj telefona)
Agencijska provizija je 2% i uključuje:
- pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju
- pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (troškove overe kod notara plaća kupac)
- odjavu prodavca - prijavu kupca (porez na prenos apsolutnih prava i porez na imovinu, infostan, struja, telefon, kablovska)