Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.083 oglasa

Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

380.000 €

5.000 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Marijane Gregoran 1. prolaz | 4zida.rs
Marijane Gregoran 1. prolaz | 4zida.rs
Marijane Gregoran 1. prolaz | 4zida.rs
Marijane Gregoran 1. prolaz | 4zida.rs
Marijane Gregoran 1. prolaz | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Marijane Gregoran 1. prolaz

Karaburma, Palilula opština, Beograd

159.000 €

2.239 €/m²

71m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Svetozara Markovića

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

260.000 €

4.333 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Ledinačka

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

163.200 €

4.295 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Mutapova

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

225.000 €

4.891 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

327.000 €

3.633 €/m²

90m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

164.800 €

3.169 €/m²

52m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Kalvarija

Zemun opština, Beograd

155.000 €

2.541 €/m²

61m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

320.000 €

2.689 €/m²

119m² | 5 soba | 3. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Dr Đorđa Joanovića | 4zida.rs
Dr Đorđa Joanovića | 4zida.rs
Dr Đorđa Joanovića | 4zida.rs
Dr Đorđa Joanovića | 4zida.rs
Dr Đorđa Joanovića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dr Đorđa Joanovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

160.000 €

2.222 €/m²

72m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

137.600 €

1.885 €/m²

73m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Bože Jankovića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

322.000 €

3.500 €/m²

92m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Premijum
4

Sime Milutinovića Sarajlije

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

63.000 €

1.703 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

64.750 €

1.750 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
novo u ponudi
14
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

215.000 €

3.644 €/m²

59m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Vojvode Putnika

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

60.800 €

1.600 €/m²

38m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Mlinska

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

62.000 €

1.550 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Nikole Pašića 21A | 4zida.rs
Nikole Pašića 21A | 4zida.rs
Nikole Pašića 21A | 4zida.rs
Nikole Pašića 21A | 4zida.rs
Nikole Pašića 21A | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Nikole Pašića 21A

Centar, Gradske lokacije, Sokobanja

60.000 €

2.000 €/m²

30m² | 0.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

64.600 €

1.700 €/m²

38m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾