Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Sokobanja

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

251 oglas

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

49.000 €

1.485 €/m²

33m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
2
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

90.000 €

2.250 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

120.000 €

1.791 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

49.000 €

1.690 €/m²

29m² | 1 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Vojvode Putnika 37 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Stambeni kompleks

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

62.024 €

1.650 €/m²

37m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Vojvode Putnika 37 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Stambeni kompleks

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

72.023 €

1.650 €/m²

43m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
9

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

78.000 €

1.345 €/m²

58m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Stevana Mokranjca | 4zida.rs
Stevana Mokranjca | 4zida.rs
Stevana Mokranjca | 4zida.rs
Stevana Mokranjca | 4zida.rs
Stevana Mokranjca | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Stevana Mokranjca

Centar, Gradske lokacije, Sokobanja

49.000 €

1.690 €/m²

29m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Nikole Pašića 29 | 4zida.rs
Nikole Pašića 29 | 4zida.rs
Nikole Pašića 29 | 4zida.rs
Nikole Pašića 29 | 4zida.rs
Nikole Pašića 29 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Nikole Pašića 29

Gradske lokacije, Sokobanja

85.000 €

1.700 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Ive Andrića 20 | 4zida.rs
Ive Andrića 20 | 4zida.rs
Ive Andrića 20 | 4zida.rs
Ive Andrića 20 | 4zida.rs
Ive Andrića 20 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Ive Andrića 20

Centar, Gradske lokacije, Sokobanja

99.900 €

1.491 €/m²

67m² | 3 sobe | suteren/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.04.2026.
Rtanjska | 4zida.rs
1

Rtanjska

Gradske lokacije, Sokobanja

72.600 €

1.650 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 04.05.2026.
SPORTSKA 39 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

KOMPLEX "EOL"

Čuka 2, Gradske lokacije, Sokobanja

64.807 €

1.705 €/m²

38m² | 1 soba | potkrovlje/5 spratova
SPORTSKA 39 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

KOMPLEX "EOL"

Čuka 2, Gradske lokacije, Sokobanja

60.323 €

1.704 €/m²

35m² | 1 soba | potkrovlje/5 spratova
Kneza Miloša 61 | 4zida.rs
Kneza Miloša 61 | 4zida.rs
Kneza Miloša 61 | 4zida.rs
Kneza Miloša 61 | 4zida.rs
Kneza Miloša 61 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Kneza Miloša 61

Gradske lokacije, Sokobanja

59.500 €

1.859 €/m²

32m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
2

Carina

Gradske lokacije, Sokobanja

78.000 €

1.500 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 2. sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Miloša Crnjanskog | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog | 4zida.rs
9

Miloša Crnjanskog

Čuka, Gradske lokacije, Sokobanja

63.000 €

1.853 €/m²

34m² | 1 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Putnika 37 | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vojvode Putnika 37

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

62.024 €

1.650 €/m²

37m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.03.2026.
Vojvode Putnika 37 | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vojvode Putnika 37

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

72.023 €

1.650 €/m²

43m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.03.2026.
NJEGOSEVA 61 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

GREEN HILL

Podina, Gradske lokacije, Sokobanja

66.483 €

1.750 €/m²

37m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
NJEGOSEVA 61 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

GREEN HILL

Podina, Gradske lokacije, Sokobanja

67.375 €

1.750 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Vojvode Putnika 37 | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vojvode Putnika 37

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

67.815 €

1.650 €/m²

41m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.03.2026.
Vojvode Putnika 37 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Vojvode Putnika 37

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

68.838 €

1.650 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.03.2026.
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Top
6

Carina

Gradske lokacije, Sokobanja

83.745 €

1.610 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
5

Carina

Gradske lokacije, Sokobanja

41.000 €

1.519 €/m²

27m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Ljube Didića 1A | 4zida.rs
Ljube Didića 1A | 4zida.rs
Ljube Didića 1A | 4zida.rs
Ljube Didića 1A | 4zida.rs
Ljube Didića 1A | 4zida.rs
14

Ljube Didića 1A

Gradske lokacije, Sokobanja

79.900 €

1.949 €/m²

41m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Beogradska 16 | 4zida.rs
Beogradska 16 | 4zida.rs
Beogradska 16 | 4zida.rs
Beogradska 16 | 4zida.rs
Beogradska 16 | 4zida.rs
10

Beogradska 16

Čuka, Gradske lokacije, Sokobanja

83.000 €

2.128 €/m²

39m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Gradske lokacije - Sokobanja

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Sokobanja

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1616 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Sokobanja

  • Centar, Gradske lokacije
  • Banjica, Gradske lokacije
  • Čair, Gradske lokacije
  • Čuka, Gradske lokacije
  • Čuka 2, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Sokobanja

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Gradske lokacije