Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Šabac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

145 oglasa

Kamičak | 4zida.rs
1

Kamičak

Gradske lokacije, Šabac

121.990 €

1.848 €/m²

66m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Kamičak | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Kamičak

Gradske lokacije, Šabac

89.800 €

1.833 €/m²

49m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Kamičak | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Kamičak

Gradske lokacije, Šabac

114.394 €

1.787 €/m²

64m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

140.000 €

1.972 €/m²

71m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
16

Trkalište

Gradske lokacije, Šabac

150.000 €

2.381 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Zanatlijska 13 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Zanatlijska 13

Živinarnik, Gradske lokacije, Šabac

120.920 €

2.015 €/m²

60m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5

Gradske lokacije

Šabac

32.000 €

1.882 €/m²

17m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Masarikova | 4zida.rs
1
Logo agencije

Masarikova

Gradske lokacije, Šabac

123.690 €

1.995 €/m²

62m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
luksuzno
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

260.000 €

2.167 €/m²

120m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Kneza Lazara

Gradske lokacije, Šabac

89.000 €

2.070 €/m²

43m² | 2 sobe | 6/12 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
2

Gradske lokacije

Šabac

117.300 €

1.700 €/m²

69m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 04.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
13

Vojvode Stepe

Donji Šor, Gradske lokacije, Šabac

52.000 €

1.625 €/m²

32m² | 1 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Trkalište

Gradske lokacije, Šabac

65.000 €

1.667 €/m²

39m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Kamičak | 4zida.rs
1

Kamičak

Gradske lokacije, Šabac

139.700 €

1.838 €/m²

76m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Cerska

Trkalište, Gradske lokacije, Šabac

90.000 €

1.636 €/m²

55m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Šabac

76.500 €

1.700 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 03.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
4
Logo agencije

Kralja Milana

Gradske lokacije, Šabac

110.330 €

1.870 €/m²

59m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Gradske lokacije

Šabac

123.600 €

2.095 €/m²

59m² | 2 sobe | 4/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Stojana Novakovića 21A | 4zida.rs
Stojana Novakovića 21A | 4zida.rs
Stojana Novakovića 21A | 4zida.rs
Stojana Novakovića 21A | 4zida.rs
Stojana Novakovića 21A | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Stojana Novakovića 21A

Centar, Gradske lokacije, Šabac

128.500 €

1.810 €/m²

71m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Janka Veselinovića

Gradske lokacije, Šabac

129.703 €

1.880 €/m²

69m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja stanova Gradske lokacije - Šabac

57 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Gradske lokacije - Šabac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Gradske lokacije

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Šabac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1636 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Šabac

  • Benska Bara, Gradske lokacije
  • Trijangla, Gradske lokacije
  • Centar, Gradske lokacije
  • Bair, Gradske lokacije
  • Donji Šor, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Šabac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba