Trosoban stan na prodaju, Cankareva, 80.000€, 91m²

80.000 €
879 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1931
Opis oglasa
Na prodaju stan smešten na petom spratu u zgradi bez lifta, stambene površine 65.36 m2 plus dograđenih 28m2, sa prostranom terasom koja ovoj nekretnini daje poseban komfor i dodatni prostor za uživanje.
Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće sobe i kupatila, a zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu pruža funkcionalan i prijatan prostor za život.
Velika terasa predstavlja idealno mesto za odmor, druženje i uživanje tokom toplijih dana, dok sama spratnost omogućava lep pogled i dosta prirodne svetlosti.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park minijatura Srbija22 min
- Zabavni park Šarengrad45 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomen kuća Menzulana16 min
- Spomenik knezu Lazaru15 min
- Spomenik mira15 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dositej Obradović)8 min
- Srednja škola (Prva tehnička škola Kruševac)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Golub mira)4 min
- Fakultet (Alfa BK Univerzitet)5 min

- Bolnica (Služba radiološke dijagnostike Kruševac)16 min
- Klinika (Poliklinika Multimedika)6 min
- Teretana (Cafe bar & gym Mr. Hill)32 min
- Prodavnica (As market)4 min
- Restoran (Restoran Don Žon)16 min
- Kafana (Gradska pivnica)20 min