Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednosoban stan na prodaju, Figina 33, 21.000€, 18m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kruševac
  4. Gradske lokacije
  5. Jednosoban stan

Jednosoban stan na prodaju, Figina 33, 21.000€, 18m²

Gradske lokacije, Kruševac
Prikaži mapu
Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 85 €

21.000 €

1.167 € / m2

18 m²
1 soba
Visoko prizemlje/2 sprata
O stanu
  • Stan u kući
  • Etažno grejanje
  • Novo
  • Opremljenost: Namešteno - internet
  • Pogled na: ulicu
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 720
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Stan je nov, u novoj zgradi, opremljen i uknjizen. (jednosoban 2393)

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park minijatura Srbija
    28 min
  • Zabavni park Šarengrad
    36 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik kosovskim junacima
    15 min
  • Spomenik mira
    19 min
  • Spomenik knezu Lazaru
    20 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Popović)
    10 min
  • Srednja škola (Gimnazija Kruševac)
    4 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Neven)
    8 min
  • Fakultet (Alfa BK Univerzitet)
    10 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Služba radiološke dijagnostike Kruševac)
    20 min
  • Klinika (Poliklinika Multimedika)
    13 min
  • Teretana (Cafe bar & gym Mr. Hill)
    33 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Maxi Supermarket)
    6 min
  • Restoran (Restoran Kod Ljube)
    10 min
  • Kafana (Gradska pivnica)
    17 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Bivolje)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (Addiko Bank)
    15 min
  • Pošta (Pošta Kruševac 5)
    manje od 1 min

Kontakt oglašivača