Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

114 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Gradske lokacije

Inđija

129.500 €

1.506 €/m²

86m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Gradske lokacije

Inđija

88.000 €

2.316 €/m²

38m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
3

Gradske lokacije

Inđija

71.280 €

1.980 €/m²

36m² | 0.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16

Gradske lokacije

Inđija

180.000 €

2.535 €/m²

71m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Blok 63 | 4zida.rs
Blok 63 | 4zida.rs
Blok 63 | 4zida.rs
Blok 63 | 4zida.rs
Blok 63 | 4zida.rs
Top
11

Blok 63

Gradske lokacije, Inđija

112.000 €

1.333 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Inđija

110.000 €

2.444 €/m²

45m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
18

Jug Bogdana

Gradske lokacije, Inđija

105.000 €

1.721 €/m²

61m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Inđija

230.000 €

1.575 €/m²

146m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Delimično uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Inđija

91.670 €

2.037 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Gradske lokacije

Inđija

101.765 €

1.957 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Jug Bogdana 29 | 4zida.rs
Jug Bogdana 29 | 4zida.rs
Jug Bogdana 29 | 4zida.rs
Jug Bogdana 29 | 4zida.rs
Jug Bogdana 29 | 4zida.rs
12

Jug Bogdana 29

Gradske lokacije, Inđija

79.200 €

1.650 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Investitor • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Jug Bogdana 29 | 4zida.rs
Jug Bogdana 29 | 4zida.rs
Jug Bogdana 29 | 4zida.rs
Jug Bogdana 29 | 4zida.rs
Jug Bogdana 29 | 4zida.rs
12

Jug Bogdana 29

Gradske lokacije, Inđija

50.750 €

1.750 €/m²

29m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Investitor • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
3

Gradske lokacije

Inđija

44.000 €

1.630 €/m²

27m² | 0.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
3

Gradske lokacije

Inđija

52.000 €

1.625 €/m²

32m² | 0.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
3

Gradske lokacije

Inđija

65.200 €

1.552 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
3

Gradske lokacije

Inđija

68.000 €

1.545 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
3

Gradske lokacije

Inđija

60.000 €

1.579 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13

Gradske lokacije

Inđija

96.000 €

1.745 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.04.2026.
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
3

Svetog Save

Gradske lokacije, Inđija

83.190 €

1.808 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
3

Svetog Save

Gradske lokacije, Inđija

86.130 €

1.833 €/m²

47m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije