Jednosoban stan na prodaju, Beogradska 17, 67.500€, 36m²

67.500 €
1.875 € / m2
- Parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U okviru moderne stambene zgrade u centru Inđije, nalazi se funkcionalan stan od 36 m², osmišljen tako da pruži maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor u svakodnevnom životu. Stoga je pogodan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.
Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na 5-om spratu od 6 koliko ima zgrada.
Grejanje je podno, na gas, sa zasebnim brojilom - kalorimetrom. Zgrada je savremene gradnje, sa kvalitetnim materijalima i modernim rešenjima. Svi važni gradski sadržaji, gradska pešačka zona, sportski teren, kulturni centar, gradski park, autobuska i železnička stanica su dostupni pešice. U neposrednoj okolini su prodavnice, banke, pošta, pijaca, dom zdravlja, škola.
Postoji mogućnost povrata PDV-a za prvu nekretninu, kao i kupovine parking mesta u dvorištu zgrade po ceni od 7500eur (nije obavezno).
Izgradnja stana je u završnoj fazi. Ostalo je da se postave vrata na spavaćoj sobi i kupatilu, i sanitarije u kupatilu. A na zgradi se trenutno stavlja fasada. Rok završetka: Avgust 2026.
Za više informacija kao i za razgledanje stana slobodno me kontaktirajte na 063... (prikaži broj telefona) . Prodaja bez posrednika.