Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Petosoban stan na prodaju, Filozofski Fakultet, 249.500€, 50m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Filozofski Fakultet
  5. Četvoroiposoban i više

Filozofski Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-644Oglas ažuriran: 17.05.2026.
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.011 €

249.500 €

4.990 € / m2

50 m²
5 soba
4/4 sprata
Useljiva novogradnja u centru grada
O stanu
  • Dupleks
  • Grejanje na struju
  • Novo
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: podrum

Opis oglasa

Prodaje se izuzetan, prostran dupleks površine 133,5 m², lociran na jednoj od najtraženijih i najboljih lokacija u Nišu.
Stan se nalazi na 4. spratu u moderno projektovanoj novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje.
Odličan raspored prostorija sa dosta prirodnog svetla pruža osećaj maksimalne prostranosti.
Na donjem spratu nalazi se dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, terasa, kupatilo i hodnik. a na spratu su četiri spavaće sobe i kupatilo.

Stan je potpuno završen i odmah useljiv, idealan za porodični život ili kao investicija za one koji cene komfor i luksuz.

Etažno grejanje (sopstveni kotao – maksimalna kontrola troškova) + ugrađena kvalitetna inverter klima za optimalnu temperaturu tokom cele godine.

​Novogradnja, nikada useljavan, ključ u ruke.
Stan se nalazi u mirnom, a ipak centralnom delu grada, u blizini svih ključnih sadržaja (škole, vrtići, marketi, parkovi,kej).

Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj 061... (prikaži broj telefona) i 018... (prikaži broj telefona) .
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park heroja NOB-a
    8 min
  • Park Čair
    12 min
  • Park složnih komšija
    14 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik oslobodiocima Niša
    5 min
  • Zgrada Oficirskog doma
    5 min
  • Spomenik Konstantinu Velikom
    5 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Vožd Karađorđe)
    4 min
  • Srednja škola (Gimnazija Stevan Sremac)
    3 min
  • Vrtić (Dečiji vrtic Dečija zemlja)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu Filozofski fakultet)
    2 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Urgentni centar Niš)
    5 min
  • Klinika (VS Clinic and Beauty)
    6 min
  • Teretana (Gym Town 2)
    5 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Džek Danijels)
    5 min
  • Restoran (Kafana Nišlijska mehana)
    2 min
  • Kafana (Ministarstvo beer bar)
    5 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Cool taksi)
    9 min
  • Autobuska stanica (Učiteljski dom)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    7 min
  • Pošta (Pošta Niš 7)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Etagi NekretnineEtagi-Niš
Etagi-Niš avatar
7 meseci na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
610,55 mesečno (ukupno 7.326,65)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Etagi NekretnineEtagi-Niš
Etagi-Niš avatar
7 meseci na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Petosoban stan dupleks za prodaju, uknjižen, Filozofski Fakultet, 50 m2, na 4. spratu, ima lift. Stanje - Novo, Struja, ima terasu. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Filozofski Fakultet

4.990 € / m2
Filozofski Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
2.138 € / m2
2.377 € / m2
2.615 € / m2

Oglasi ove agencije

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
250.000 €
1.866 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

stan • 134 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
235.000 €
810 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

kuća • 290 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
252.200 €
1.854 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 136 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
252.200 €
1.854 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 136 m²

Agencija

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
242.435 €
2.145 €/m²

Somborska

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 113 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
242.435 €
2.145 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 113 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
242.432 €
2.145 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 113 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
265.600 €
2.554 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 104 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
211.000 €
2.573 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
211.100 €
2.574 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
211.000 €
2.573 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
224.940 €
2.102 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 107 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
256.360 €
2.310 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 111 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
256.360 €
2.310 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 111 m²

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
229.000 €
1.847 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 124 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
231.000 €
2.265 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 102 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
265.000 €
3.011 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 88 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
240.000 €
2.376 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 101 m²

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
233.700 €
3.035 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 77 m²

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
220.000 €
1.375 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 160 m²

Agencija

Kompletna ponuda