Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Troiposoban stan na prodaju, Ekonomski/Pravni Fakultet, 211.000€, 98m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Ekonomski/Pravni Fakultet
  5. Troiposoban stan

Ekonomski/Pravni Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1045Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 855 €

211.000 €

2.153 € / m2

98 m²
3,5 sobe
2. sprat
Troiposoban stan, 98m2 Pravni fakultet
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Grejanje na struju
  • Renovirano
  • Prostorije: kuhinja, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1557
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • Zgrada poseduje: podrum, video nadzor
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

U ponudi BOX nekretnina, troiposoban stan površine 98 m², smešten u Nišu, u opštini Medijana, u delu grada kod Pravnog fakulteta. Lokacija je jedna od traženijih zbog blizine centra grada, Pravnog fakulteta i Ekonomskog fakulteta, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodično stanovanje, tako i za izdavanje.

Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, bez lifta, i odlikuje ga funkcionalna struktura sa tri i po sobe. Prostor je dobro organizovan i pruža dovoljno komfora za svakodnevni život. U stanu je jedno kupatilo.

Nekretnina se prodaje sa nameštajem, što predstavlja dodatnu pogodnost za budućeg vlasnika, jer omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja u osnovno opremanje. Zahvaljujući površini, rasporedu i atraktivnoj lokaciji, ovaj stan predstavlja kvalitetnu priliku na tržištu nekretnina u Nišu.

Nepokretnost je upisana u katastru nepokrtnosti sa udelom svojine na vlasnika, zgrada poseduje sve dozvole i moguć je promet i putem stambenog kredita.

Agencija BOX nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 1557.

Pre razgledanja nepokretnosti u obavezi smo da od klijenta pribavimo fotokopiju lične karte, u skladu sa Zakonom o spečavanju pranja novca i finansiranju terorizma - Član 7. i Član 17. st. 6.

Molimo klijente za razumevanje u tom pogledu imajući u vidu da ukoliko ne utvrdimo identitet klijenta možemo da snosimo Zakonske posledice od strane tržišne inspekcije. Takođe, po Zakonu o posredovanju u obavezi smo na zaključenje Ugovora o posredovanju sa klijentima.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Box nekretnineBOX nekretnine Izdavanje
BOX nekretnine Izdavanje avatar
3 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.196,69 mesečno (ukupno 14.360,24)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Box nekretnineBOX nekretnine Izdavanje
BOX nekretnine Izdavanje avatar
3 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Troiposoban stan u zgradi za prodaju, Ekonomski/Pravni Fakultet, 98 m2, na 2. spratu. Stanje - Renovirano, Struja, ima terasu. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Medijana

2.153 € / m2
Ekonomski/Pravni Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
1.692 € / m2
2.133 € / m2
2.575 € / m2

Oglasi ove agencije

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
216.300 €
2.738 €/m²

Centar

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 79 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Medoševac, Okolne lokacije, Niš | 4zida.rs
155.000 €
923 €/m²

Medoševac

Medoševac, Okolne lokacije, Niš

kuća • 168 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
175.000 €
1.923 €/m²

Centar

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 91 m² • uknjiženo

Agencija

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
260.000 €
1.300 €/m²

Durlan

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

kuća • 200 m² • uknjiženo

Agencija

Apelovac, Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
155.000 €
1.033 €/m²

Apelovac

Apelovac, Palilula, Gradske lokacije, Niš

kuća • 150 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Zona 3, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
175.000 €
3.125 €/m²

Bulevar Zona 3

Bulevar Zona 3, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
205.000 €
2.470 €/m²

Čair

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 83 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
199.999 €
3.226 €/m²

Centar

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 62 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
144.540 €
1.980 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 73 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Bulevar Zona 1, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
171.600 €
2.200 €/m²

Bulevar Zona 1

Bulevar Zona 1, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 78 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
220.000 €

Crveni Krst

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 46.23 a

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
175.000 €
2.333 €/m²

Duvanište

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 75 m²

Agencija

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
275.000 €
1.348 €/m²

Ratko Jović

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

kuća • 204 m²

Agencija

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
148.500 €
1.650 €/m²

Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 90 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Dom Zdravlja, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
199.000 €
2.519 €/m²

Dom Zdravlja

Dom Zdravlja, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 79 m² • uknjiženo

Agencija

166.500 €
2.562 €/m²

Bulevar Zona 3

dvoiposoban stan • 65 m²

Agencija

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
152.000 €
2.815 €/m²

Durlan

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Trg Kralja Aleksandra, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
169.400 €
2.200 €/m²

Trg Kralja Aleksandra

Trg Kralja Aleksandra, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 77 m²

Agencija

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
185.000 €
2.681 €/m²

Čair

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
145.000 €
2.071 €/m²

Bulevar Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 70 m²

Agencija

Kompletna ponuda