Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Vlasnik
do 50.000 €

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. vlasnik

Prodaja stanova od vlasnika | Srbija, Do 50.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

32 oglasa

Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Premijum
11

Pavla Savića 34

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

47.982 €

2.181 €/m²

22m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22

Veljka Vlahovića 8

Gradske lokacije, Smederevska Palanka

40.000 €

889 €/m²

45m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Premijum
7

Adolfa Singera 18

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

45.000 €

1.875 €/m²

24m² | 0.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 09.05.2026.
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Petefi Šandora

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

2.750 €

44 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Top
19

Trg Maršala Tita 1

Panonija, Okolne lokacije, Bačka Topola

14.999 €

1.000 €/m²

15m² | 0.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
31

Tikveška 10

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

38.000 €

2.714 €/m²

14m² | 0.5 soba | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Maršala Tita 146A | 4zida.rs
Maršala Tita 146A | 4zida.rs
Maršala Tita 146A | 4zida.rs
Maršala Tita 146A | 4zida.rs
Maršala Tita 146A | 4zida.rs
Top
13

Maršala Tita 146A

Banja Koviljača, Okolne lokacije, Loznica

47.000 €

1.741 €/m²

27m² | 0.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
J N A 29 | 4zida.rs
J N A 29 | 4zida.rs
J N A 29 | 4zida.rs
J N A 29 | 4zida.rs
J N A 29 | 4zida.rs
Top
8

J N A 29

Borča, Palilula opština, Beograd

42.000 €

1.750 €/m²

24m² | 0.5 soba | nisko prizemlje/6 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Top
15

Dragana Nikolića BB

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

40.000 €

1.333 €/m²

30m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15

Mramorska 85

Okolne lokacije, Kopaonik

43.000 €

1.720 €/m²

25m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Račkog | 4zida.rs
Račkog | 4zida.rs
Račkog | 4zida.rs
Račkog | 4zida.rs
Račkog | 4zida.rs
Top
7

Račkog

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

34.000 €

1.619 €/m²

21m² | 0.5 soba | potkrovlje/2 sprata
Vlasnik • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Top
20

Mramorska 85

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

1.993 €

71 €/m²

28m² | 0.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Braće Radića

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

43.000 €

1.720 €/m²

25m² | 0.5 soba | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
9

Vidovdanska

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

47.000 €

1.808 €/m²

26m² | 1 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Rudarevo 23 B | 4zida.rs
Rudarevo 23 B | 4zida.rs
Rudarevo 23 B | 4zida.rs
Rudarevo 23 B | 4zida.rs
Rudarevo 23 B | 4zida.rs
17

Rudarevo 23 B

Srebrno Jezero, Okolne lokacije, Veliko Gradište

45.000 €

1.406 €/m²

32m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Istočna | 4zida.rs
Istočna | 4zida.rs
Istočna | 4zida.rs
Istočna | 4zida.rs
Istočna | 4zida.rs
5

Istočna

Gradske lokacije, Bačka Topola

33.000 €

673 €/m²

49m² | 1 soba | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Jovana Isailovića 38 | 4zida.rs
Jovana Isailovića 38 | 4zida.rs
Jovana Isailovića 38 | 4zida.rs
Jovana Isailovića 38 | 4zida.rs
Jovana Isailovića 38 | 4zida.rs
7

Jovana Isailovića 38

Kotež, Palilula opština, Beograd

35.000 €

2.500 €/m²

14m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Segedinski Put 15 | 4zida.rs
Segedinski Put 15 | 4zida.rs
Segedinski Put 15 | 4zida.rs
Segedinski Put 15 | 4zida.rs
Segedinski Put 15 | 4zida.rs
10

Segedinski Put 15

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

43.000 €

1.483 €/m²

29m² | 0.5 soba | 9/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
7

Stefana Prvovenčanog

Čajetinska Česma, Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

43.000 €

1.536 €/m²

28m² | 1 soba | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
10

Marka Oreškovića

Donji Tavankut, Tavankut, Okolne lokacije, Subotica

42.000 €

1.050 €/m²

40m² | 1 soba | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾