Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednosoban stan na prodaju, Dorćol, 169.900€, 24m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Stari Grad opština
  5. Dorćol
  6. Jednosoban stan

Jednosoban stan na prodaju, Dorćol, 169.900€, 24m²

Beograd, Stari Grad opština, Dorćol
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1503Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
Jednosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 689 €

169.900 €

7.079 € / m2

24 m²
1 soba
6/7 spratova
Moderan stan sa podnim grejanjem
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Podno grejanje
  • Renovirano
  • Prostorije: kuhinja, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1525
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

Gornji Dorćol, Kneginje Ljubice – Moderan jednosoban stan sa podnim grejanjem

Retko se pojavi u ponudi mali stan na tako dobroj lokaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici a istovremeno u samom srcu grada odmah ispod Narodnog pozorišta i na par minuta od Knez Mihailove.

Prostor je vešto i maksimalno iskorišćen. Ulazni hodnik , kupatilo, dnevni boravak , dok je za spavanje predviđena odvojena niša za krevet, čime je sačuvana privatnost. Čajna kuhinja je spretno smeštena na zastakljenoj terasi koja je pripojena grejnoj površini stana. Stan poseduje moderno podno grejanje (energetski efikasno), dok su na ulazu visokokvalitetna Bosal sigurnosna vrata. Kupatilo je lepo uređeno i moderno opremljeno.

Zgrada dobro održavana sa interfonom, liftom. Stan orijentisan ka dvorištu - zapadna strana, mirna strana zgrade,visoka spratnost, dosta svetlosti i pogled ka Kalemegdanu. Odlična mikrolokacija gde je sve nadohvat ruke – škole, fakulteti, galerije, pozorišta, parkovi, vrhunski restorani. Zbog lokacije i veličine stan je idealan za izdavanje — bilo na dnevnom nivou (Airbnb, Booking), bilo kao dugoročni zakup studentima ili nekom ko hoće da živi u samom centru grada. Investicija koja se brzo isplati!

Stan je uknjižen i odmah useljiv.

Agencijska provizija 2%.

Za više informacija agent: Mira 063... (prikaži broj telefona)

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Pančićev park
    5 min
  • Univerzitetski park
    7 min
  • Dečiji zabavni park
    9 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Čukur česma
    6 min
  • Spomenik kod PMF-a
    6 min
  • Kuća Nikole Pašića
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Skadarlija)
    7 min
  • Srednja škola (Tehnička škola Drvo art)
    4 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Lola)
    6 min
  • Fakultet (Univerzitet Nikola Tesla)
    1 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica Sveti vid)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika Aarona Medical B)
    4 min
  • Teretana (Magic Wand Fitness)
    1 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Super Diskont)
    2 min
  • Restoran (Restoran Car)
    1 min
  • Kafana (Krafter Bar)
    3 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    5 min
  • Autobuska stanica (Dušanova)
    6 min
  • Tramvajska stanica (Dorćol /Kneginje Ljubice/)
    2 min
  • Trolejbuska stanica (Studentski trg)
    7 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    1 min
  • Pošta (Pošta Beograd 10)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Gligorić nekretnineGligorić Nekretnine
Gligorić Nekretnine avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
293,07 mesečno (ukupno 3.516,79)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Gligorić nekretnineGligorić Nekretnine
Gligorić Nekretnine avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Dorćol, 24 m2, na 6. spratu, ima lift. Stanje - Renovirano, Podno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Dorćol

7.079 € / m2
Beograd, Stari Grad opština, Dorćol | 4zida.rs | 4zida.rs
3.511 € / m2
4.815 € / m2
6.119 € / m2

Oglasi ove agencije

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
168.565 €
2.957 €/m²

Tošin Bunar

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

lokal • 57 m²

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
185.000 €
3.190 €/m²

Draginje Radovanović

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Velika Moštanica, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
2.027 €/m²

Prvog Maja

Velika Moštanica, Čukarica opština, Beograd

kuća • 74 m² • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
159.900 €
2.805 €/m²

Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 57 m²

Agencija

Gračac, Okolne lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
170.000 €
944 €/m²

Gračac

Gračac, Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

kuća • 180 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
155.000 €
2.500 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 62 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
165.400 €
2.584 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 64 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
181.000 €
2.446 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 74 m²

Agencija

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
149.900 €
1.972 €/m²

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 76 m² • uknjiženo

Agencija

Strelište, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
150.000 €
968 €/m²

Cvijićeva

Strelište, Gradske lokacije, Pančevo

kuća • 155 m² • uknjiženo

Agencija

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
162.561 €
2.084 €/m²

Donji Grad

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

troiposoban stan • 78 m²

Agencija

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
162.015 €
2.104 €/m²

Donji Grad

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

dvoiposoban stan • 77 m²

Agencija

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
163.926 €
2.102 €/m²

Donji Grad

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

troiposoban stan • 78 m²

Agencija

Boljevci, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
2.000 €/m²

Boljevci

Boljevci, Surčin opština, Beograd

kuća • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Vojlovica, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
190.000 €
1.367 €/m²

Janošikova

Vojlovica, Gradske lokacije, Pančevo

kuća • 139 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
155.375 €
2.506 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 62 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
165.800 €
2.512 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 66 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
181.276 €
2.450 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 74 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
165.438 €
2.585 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 64 m²

Agencija

Prvomajska, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
151.000 €
3.595 €/m²

Banijska

Prvomajska, Zemun opština, Beograd

jednoiposoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda