Jednoiposoban stan na prodaju, Mike Alasa, 250.000€, 49m²

250.000 €
5.102 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 145
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom... 48m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv.
Agencijska provizija 2% uknjizen 2/9 Mike Alasa -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD http://www.teofilnekretnine.com/stan-beograd/kartica.php?id=4646
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Pančićev park8 min
- Dečiji zabavni park10 min
- Parkić za decu na Kalemegdanu11 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Menora u plamenu9 min
- Fontana Mike Alasa6 min
- Bajrakli džamija11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Braća Baruh)4 min
- Srednja škola (Vazduhoplovna akademija)7 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Lipa)3 min
- Fakultet (Fakultet za primenjeni menadžment ekonomiju i finansije)5 min

- Bolnica (Pronatal - Centar za potpomognutu reprodukciju)7 min
- Klinika (Poliklinika Oculus)6 min
- Teretana (Crossfit Prvi tim)manje od 1 min
- Prodavnica (Maxi Supermarket)2 min
- Restoran (Šonda Gastro Bar)4 min
- Kafana (Pub BeerWood)6 min
- Taksi stajalište (Žuti Taxi)6 min
- Autobuska stanica (Dorćol /Dunavska/)3 min
- Tramvajska stanica (Braće Baruh)6 min
- Trolejbuska stanica (Studentski trg)15 min