Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Petosoban stan na prodaju, Prvomajska, 170.000€, 102m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Zemun opština
  5. Donji Grad
  6. Četvoroiposoban i više

Petosoban stan na prodaju, Prvomajska, 170.000€, 102m²

Beograd, Zemun opština, Donji Grad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9261Oglas ažuriran: 30.04.2026.
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
Petosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 689 €

170.000 €

1.667 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.930 €
102 m²
5 soba
Prizemlje

Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.

O stanu
  • Centralno grejanje
  • Prostorije: kupatilo
  • Opremljenost: Prazno - interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

U ponudi dve stambene jedinice, dvorišno koncipirane (zajedničko dvorište), jedna naspram druge;

Lokacijski savršene, u Prvomajskoj ulici, na pešačkoj udaljenosti doslovno svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život- Osnovna škola, vrtić, marketi, pijaca, gradski prevoz i sl.;

Ukupne površine 102m2, uknjižene površine 53m2 (razlika kvadrature predmet legalizacije, postupak uredno u toku);

Pvc stolarija, klima, grejni kotao unutar stana;

Prvi, veoma komforan objekat se sastoji od: prijemnog hodnika, kuhinje, trpezarije, kupatila, dnevnog boravka i dve spavaće sobe;

Drugi, manji objekat se sastoji od: prijemnog hodnika, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka i spavaće sobe;

Prvi objekat pogodan je za život veće porodice, drugi idealan kao investicija (za izdavanje);

U sklopu objekata ozidan roštilj i letnja kuhinja, kao i dve odvojene prateće ostave;

Hitnost prodaje, dogovor oko cene moguć, odmah useljivo;

Tople preporuke.

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Sava Kovačević
    2 min
  • Dečje igralište
    7 min
  • Park Jelovac
    8 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Kuća sa sunčanim satom
    4 min
  • Kuća Dimitrija Davidovića
    4 min
  • Ičkova kuća
    5 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Petar Kočić)
    6 min
  • Srednja škola (Pravno birotehnička škola Dimitrije Davidović)
    18 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Palčić)
    8 min
  • Fakultet (Visoka zdravstveno-sanitarna škola strukovnih studija VISAN)
    15 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Hirurška ordinacija Renova)
    14 min
  • Klinika (Poliklinika Park Medica)
    19 min
  • Teretana (Pilates Čigra)
    4 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Domaća trpeza - domaći proizvodi)
    1 min
  • Restoran (Restoran Matijaš)
    2 min
  • Kafana (Pršut sir i vino)
    17 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    1 min
  • Autobuska stanica (Bosanska)
    1 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    2 min
  • Pošta (Pošta Beograd 81)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.245,53 mesečno (ukupno 14.946,37)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Petosoban stan za prodaju, uknjižen, Donji Grad, 102 m2, na prizemlju. Centralno, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Zemun opština

1.667 € / m2
Beograd, Zemun opština, Donji Grad | 4zida.rs | 4zida.rs
1.995 € / m2
2.809 € / m2
3.624 € / m2

Oglasi ove agencije

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
170.800 €
2.800 €/m²

Isidore Sekulić

Ledine, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
166.500 €
1.601 €/m²

Bertranda Rasela

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

petosoban stan • 104 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
174.369 €
1.895 €/m²

Hvjezdoslavova

Gradske lokacije, Stara Pazova

petosoban stan • 92 m²

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
2.237 €/m²

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 76 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
1.619 €/m²

Ledine

Ledine, Surčin opština, Beograd

kuća • 105 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
171.930 €
3.016 €/m²

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 57 m²

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
166.000 €
2.912 €/m²

Pere Ćetkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 57 m²

Agencija

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
168.000 €
3.294 €/m²

Džona Kenedija

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
171.000 €
1.413 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 121 m²

Agencija

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
173.400 €
3.400 €/m²

Cvetkova Pijaca

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 51 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
170.450 €
3.551 €/m²

Banovo Brdo

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 48 m²

Agencija

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
169.767 €
3.948 €/m²

Stara Bežanija

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
167.000 €
2.694 €/m²

Vojvode Micka Krstića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 62 m² • uknjiženo

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
174.000 €
3.625 €/m²

Dimitrija Tucovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 48 m²

Agencija

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
169.900 €
2.740 €/m²

Ohridska

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

dvoiposoban stan • 62 m² • uknjiženo

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
168.300 €
4.208 €/m²

Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

jednosoban stan • 40 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
165.800 €
2.512 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 66 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
165.438 €
2.626 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 63 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
165.800 €
2.512 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 66 m²

Agencija

Olimp, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
2.698 €/m²

Kamenogorska

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

troiposoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda