Trosoban stan na prodaju, Dom Zdravlja, 151.000€, 75m²

151.000 €
2.013 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2136
- 1 parking mesto, javni parking van zone
- 2 lifta
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodaje se trosoban stan u Nišu, površine 74m2. Stan se nalazi na 8. spratu, nije poslednji, u zgradi sa dva lifta.
Lokacija zgrade je jedna od najtraženijih, na 5 minuta od Delta Planeta, Doma Zdravlja, Parka Sv. Sava ali na 10 minuta hoda od Centra i parka Čair.
Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa pogledom na reku zaklonjenu od buke i prašine, kuhinje , izdvojena trpezarija, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase.
Stan je uknjižen u katastru nepokretnosti , i moguća je kupovina kako za keš tako i preko stambenog kredita ili kredita za mlade.
Za sve dodatne informacije pozovite na telefon iz oglasa ili ostavite poruku ( sms ili viber) i kontaktiraćemo Vas u najkraćem roku.