Dvosoban stan na prodaju, Detelinara, 118.450€, 52m²

118.450 €
2.278 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 802
- Godina izgradnje: 1900.
Opis oglasa
NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN, 52M2. Oglašavamo prodaju klasičnog dvosobnog stana na Detelinari. Stan se sastoji iz velike spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, terase. Pogodan je za adaptaciju, gde se može prepraviti lako u dvoiposoban da se dobije dodatna spavaća sobe. Stan je dvorišno orjentisan i poseduje podrumsku prostoriju. Pozovite za više informacija.
Agencijska oznaka 1008775 ( Miloš
060... (prikaži broj telefona)
,
021... (prikaži broj telefona)
, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: http://www.kalidas-nekretnine.com )
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica16 min
- Železnički park17 min
- Futoški park28 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja8 min
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić8 min
- Katolička plebanija8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dositej Obradović)9 min
- Srednja škola (Škola za dizajn Bogdan Šuput)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Cvrčak i mrav)5 min
- Fakultet (Pravni fakultet za privredu i pravosuđe Univerzitet Privredna akademija)6 min

- Bolnica (NS specijalna bolnica za hemodijalizu)5 min
- Klinika (Poliklinika Galetić)6 min
- Teretana (Sportsko udruženje Joga Om)4 min
- Prodavnica (Mikromarket)1 min