Dvosoban stan na prodaju, Centar, 214.000€, 59m²

214.000 €
3.627 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijski ID: 127404, III/III, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana, 57 m2, u manjoj stambenoj zgradi sa 8 stanova, sa liftom,na lepoj lokaciji, u mirnoj ulici. Raspored prostorija: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, kupatilo, terasa i prelep pogled na Hram Svetog Save. Dvostrano orijentisan. Grejanje i hladjenje obezbedjeno sistemom toplotnih pumpi. Mogućnost kupovine garažnog mesta u podzemnoj garaži po ceni od 20 000e Zgrada je u završnoj fazi izgradnje. U cenu je uračunat Pdv. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]