Dvosoban stan na prodaju, Kumodraška, 167.240€, 56m²

167.240 €
2.986 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Opremljenost: internet, interfon, klima
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 937
- 1 lift
- Zgrada poseduje: Bazen za plivanje, video nadzor
Opis oglasa
U mirnom i atraktivnom delu Voždovca, gradi se moderan stambeno-poslovni kompleks koji donosi novu dimenziju savremenog života i postavlja više standarde stanovanja.
Kompleks je osmišljen kao moderna urbana celina namenjena pojedincima, porodicama i kompanijama koje traže spoj kvaliteta, funkcionalnosti i prestižnog životnog ambijenta. Iako je projekat još u fazi izgradnje, već je privukao veliku pažnju tržišta zahvaljujući atraktivnoj lokaciji, bogatom sadržaju i visokom kvalitetu gradnje.
U okviru kompleksa budućim stanarima biće na raspolaganju bazen, moderan SPA i fitness centar, kao i recepcija u svakoj lameli sa profesionalnim osobljem koje će doprineti dodatnom komforu i svakodnevnoj organizaciji života.
Stanovi i poslovni prostori projektovani su sa posebnim fokusom na udobnost, energetsku efikasnost i kvalitet završne obrade. Kompleks odlikuju:
aluminijumska stolarija velikih dimenzija sa troslojnim staklom
visoke termičke karakteristike objekta
višeslojni hrastov parket
sigurnosna ulazna vrata
keramika i sanitarije renomiranih evropskih proizvođača
inverter klima uređaji
centralno grejanje sa kalorimetrima
2 do 3 lifta u svakoj lameli
podzemna garaža sa klasičnim parking mestima
Lokacija pruža izuzetnu povezanost sa svim delovima grada, dok se u neposrednoj blizini nalaze škole, vrtići, fakulteti, među kojima su Fakultet organizacionih nauka, Saobraćajni fakultet i Univerzitet Singidunum, kao i tržni centar Stadion Shopping Center, restorani, kafići i brojni sadržaji za svakodnevni život.