Trosoban stan na prodaju, Dalmatinska, 576.000€, 120m²

576.000 €
4.800 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1959
- 1 lift
Opis oglasa
Prodajemo luksuzan stan u neposrednoj blizini Central Gardena, smešten u elegantnoj i kvalitetno građenoj zgradi na šestom spratu. Ova jedinstvena nekretnina prostire se na ukupno 120 m² i nastala je spajanjem dve zasebne stambene jedinice (60 + 60 m²), što budućim vlasnicima pruža dodatnu fleksibilnost, uz mogućnost ponovnog razdvajanja, pa je idealna kako za porodičan život, tako i kao odlična investiciona prilika.
Stan je u izvanrednom stanju, pažljivo održavan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Poseduje prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva moderna kupatila, gostinjski toalet, kao i dve terase koje pružaju prelep, otvoren pogled.
Mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta u okviru kompleksa.
Za sve informacije pozovite.
Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Starine Novaka6 min
- Park Hadžipopovac7 min
- Tašmajdan11 min

Obeležja kulture u blizini
- Prva varoška bolnica6 min
- Spomen kuća Uroša Predića8 min
- Spomenik Zoranu Radmiloviću9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vuk Karadžić)3 min
- Srednja škola (Pravno poslovna škola)6 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Kindergarden)4 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Rudarsko-geološki fakultet)1 min