Petosoban stan na prodaju, Palmotićeva, 465.000€, 108m²

465.000 €
4.306 € / m2
- Dupleks
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 743
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaja stana kod Skupštine, Palmotićeva ulica, 5.0, 108 m2, uknjižen na 97 m2.
Na III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon, klima,.
Odmah useljiv. Dva kupatila.
Komforan stan.
Prvi nivo- hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, ima kamin, soba za spavanje, terasa. Drugi nivo- dnevni boravak, terasa, 2 sobe za spavanje, kupatilo..
Cena 465 000 evra.
Ag provizija 2%
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Hadžipopovac7 min
- Park Starine Novaka8 min
- Spomen park oslobodiocima Beograda12 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Milutina Milankovića2 min
- Spomen kuća Uroša Predića11 min
- Spomenik Zoranu Radmiloviću12 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vuk Karadžić)6 min
- Srednja škola (Pravno poslovna škola)9 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Kindergarden)3 min
- Fakultet (Evropski univerzitet - Fakultet za evropski biznis i marketing)5 min

- Bolnica (Atlas - opšta bolnica i klinika)4 min
- Klinika (Naša poliklinika Dr Rodoljub Ristić)1 min
- Teretana (I win my way - fitnes centar)3 min
- Prodavnica (Aroma market)2 min
- Restoran (Restoran Lakše nego kod kuće)2 min
- Kafana (Pivnica Žirafa 23)4 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)7 min