Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Čukarica opština

Prodaja stanova Čukarica opština, Beograd, Četvorosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

109 oglasa

Saznaj više o kraju Čukarica opština
Petefijeva | 4zida.rs
Petefijeva | 4zida.rs
Petefijeva | 4zida.rs
Petefijeva | 4zida.rs
Petefijeva | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Petefijeva

Cerak, Čukarica opština, Beograd

260.000 €

2.626 €/m²

99m² | 4 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Beogradskog bataljona | 4zida.rs
Beogradskog bataljona | 4zida.rs
Beogradskog bataljona | 4zida.rs
Beogradskog bataljona | 4zida.rs
Beogradskog bataljona | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Beogradskog bataljona

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

389.000 €

3.814 €/m²

102m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Premijum
17

Kneza Višeslava

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

770.000 €

3.929 €/m²

196m² | 4 sobe
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

225.000 €

2.250 €/m²

100m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Slavonskih Brigada | 4zida.rs
Slavonskih Brigada | 4zida.rs
Slavonskih Brigada | 4zida.rs
Slavonskih Brigada | 4zida.rs
Slavonskih Brigada | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Slavonskih Brigada

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

371.000 €

3.118 €/m²

119m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Blagoja Parovića bb | 4zida.rs
Blagoja Parovića bb | 4zida.rs
Blagoja Parovića bb | 4zida.rs
Blagoja Parovića bb | 4zida.rs
Blagoja Parovića bb | 4zida.rs
Premijum
24
Logo agencije

Blagoja Parovića bb

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

295.000 €

2.169 €/m²

136m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Veljka Petrovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

410.000 €

3.333 €/m²

123m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 06.05.2026.
Prethodna cena: 420.000 €
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Vladimira Rolovića

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd

240.000 €

2.697 €/m²

MOŽE NA KREDIT

89m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum • Video
Ažurirano 26.04.2026.
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Top
30
Logo agencije

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

240.000 €

2.400 €/m²

100m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Endija Vorhola | 4zida.rs
Endija Vorhola | 4zida.rs
Endija Vorhola | 4zida.rs
Endija Vorhola | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Endija Vorhola

Julino Brdo, Čukarica opština, Beograd

328.000 €

3.565 €/m²

92m² | 4 sobe | 9/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Beogradska

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

124.000 €

1.746 €/m²

MOŽE NA KREDIT

71m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
4
Logo agencije

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

182.832 €

2.575 €/m²

71m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
5
Logo agencije

Železnik

Čukarica opština, Beograd

169.650 €

1.950 €/m²

MOŽE NA KREDIT

87m² | 4 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
10
Logo agencije

Železnik

Čukarica opština, Beograd

178.160 €

1.713 €/m²

104m² | 4 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
TUNISKA | 4zida.rs
TUNISKA | 4zida.rs
TUNISKA | 4zida.rs
TUNISKA | 4zida.rs
TUNISKA | 4zida.rs
15

TUNISKA

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

460.000 €

3.129 €/m²

147m² | 4 sobe | 2. sprat
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
12

Ratka Mitrovića

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd

195.000 €

2.407 €/m²

81m² | 4 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
10
Logo agencije

BANOVO BRDO

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

480.000 €

3.200 €/m²

150m² | 4 sobe | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
19
Logo agencije

Bele Vode

Čukarica opština, Beograd

180.000 €

1.385 €/m²

130m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Endija Vorhola | 4zida.rs
Endija Vorhola | 4zida.rs
Endija Vorhola | 4zida.rs
Endija Vorhola | 4zida.rs
Endija Vorhola | 4zida.rs
7
Logo agencije

Endija Vorhola

Čukarička Padina, Čukarica opština, Beograd

294.000 €

3.196 €/m²

92m² | 4 sobe | 9/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Slavonskih brigada | 4zida.rs
Slavonskih brigada | 4zida.rs
Slavonskih brigada | 4zida.rs
Slavonskih brigada | 4zida.rs
Slavonskih brigada | 4zida.rs
15
Logo agencije

Slavonskih brigada

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

370.000 €

3.083 €/m²

120m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Čukarica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Čukarica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Čukarica opština - Beograd

36 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Čukarica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Čukarica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Čukarica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Čukarica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2807 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Čukarica opština - Beograd

  • Centar, Čukarica opština
  • Žarkovo, Čukarica opština
  • Banovo Brdo, Čukarica opština
  • Železnik, Čukarica opština
  • Ada Ciganlija, Čukarica opština

Po tipu nekretnine — Čukarica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan