Dvosoban stan na prodaju, Crveni Pevac, 106.500€, 50m²

106.500 €
2.130 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 6831
- Parking u dvorištu zgrade, javni parking van zone
- Tip interneta: optički
- Kablovska
Opis oglasa
U ponudi – funkcionalan i komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji između Crvenog Pevca i parka Svetog Save, u Rentgenovoj ulici
Predstavljamo vam prostran i odlično organizovan dvosoban stan, smešten na trećem spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje. Sa površinom od 50 m² (46 m2 + terasa) i klasičnim rasporedom prostorija karakterističnim za stariju, pouzdanu gradnju, ovaj stan pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Raspored prostorija: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak, odvojena trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, prostrana terasa. Zgrada raspolaže velikim zajedničkim parking prostorom, pa budući vlasnici imaju obezbeđeno parking mesto, kao i pripadajuću podrumsku prostoriju. Grejanje je na struju, što omogućava vrlo niske mesečne troškove i potpunu kontrolu potrošnje. Stan je renoviran i odlično održavan, pa ne zahteva nikakva dodatna ulaganja.
Lokacija je jedan od ključnih aduta – stan se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, potpuno izolovanom od gradske buke, a ipak na svega desetak minuta od samog centra grada. Ono što dodatno izdvaja ovu nekretninu jeste odlična mikrolokacija – u prečniku od svega 300 metara dostupni su svi ključni sadržaji za svakodnevni život: banke, supermarketi, maloprodajni objekti, tržni centar Delta Planet, Dom zdravlja, pijaca, osnovna škola i park Svetog Save. Ova nekretnina je odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija, zbog izuzetno visoke potražnje u ovom delu grada.