Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Trosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.262 oglasa

Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Premijum
20

Resavska

Krunski Venac, Vračar, Beograd

320.000 €

3.721 €/m²

86m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.05.2026.
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15

Vinogradska

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

141.000 €

2.274 €/m²

62m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 18.05.2026.
▾Reklama▾
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

395.000 €

4.877 €/m²

81m² | 3 sobe | 6/13 spratova
Agencija • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

320.000 €

3.168 €/m²

101m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Ćurčijina | 4zida.rs
Ćurčijina | 4zida.rs
Ćurčijina | 4zida.rs
Ćurčijina | 4zida.rs
Ćurčijina | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Ćurčijina

Altina, Zemun opština, Beograd

164.000 €

1.952 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

1.974 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

280.000 €

3.636 €/m²

77m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Šantićeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

377.000 €

4.143 €/m²

91m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

275.000 €

3.235 €/m²

85m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Strumička

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

249.000 €

3.320 €/m²

75m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Cara Nikolaja II

Čubura, Vračar, Beograd

395.000 €

4.389 €/m²

90m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Stolarska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

2.436 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
▾Reklama▾
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

229.000 €

2.863 €/m²

80m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Ugrinovačka | 4zida.rs
Ugrinovačka | 4zida.rs
Ugrinovačka | 4zida.rs
Ugrinovačka | 4zida.rs
Ugrinovačka | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Ugrinovačka

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

229.900 €

2.804 €/m²

82m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Milutina Bojića

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

315.000 €

4.565 €/m²

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Svetozara Radića

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

330.000 €

3.204 €/m²

103m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Gandijeva

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

267.000 €

3.179 €/m²

84m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Njegoševa

Kalenić, Vračar, Beograd

328.500 €

4.563 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

385.000 €

4.753 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/23 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Sime Igumanova

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

285.000 €

3.393 €/m²

84m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾