Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvorosoban

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Četvorosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.572 oglasa

Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

175.000 €

2.035 €/m²

86m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
46
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

323.400 €

3.300 €/m²

98m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
30

Hadži Ruvimova

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

222.222 €

2.291 €/m²

97m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 17.05.2026.
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

241.586 €

2.655 €/m²

91m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
opremljen
15
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

274.500 €

3.050 €/m²

90m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

235.000 €

2.554 €/m²

92m² | 4 sobe | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
30
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

320.000 €

3.404 €/m²

94m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Bistrica

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

220.000 €

2.316 €/m²

95m² | 4 sobe | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Zorana Radmilovica | 4zida.rs
Zorana Radmilovica | 4zida.rs
Zorana Radmilovica | 4zida.rs
Zorana Radmilovica | 4zida.rs
Zorana Radmilovica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Zorana Radmilovica

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

1.056 €/m²

180m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Ismeta Mujezinovića

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

210.000 €

2.727 €/m²

77m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Gandijeva

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

419.000 €

3.643 €/m²

115m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

430.000 €

2.986 €/m²

144m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

600.000 €

5.405 €/m²

111m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

298.300 €

2.260 €/m²

132m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Braće Vučković | 4zida.rs
Braće Vučković | 4zida.rs
Braće Vučković | 4zida.rs
Braće Vučković | 4zida.rs
Braće Vučković | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Braće Vučković

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

197.000 €

1.775 €/m²

111m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića 169 | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića 169 | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića 169 | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića 169 | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića 169 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11

Bulevar Arsenija Čarnojevića 169

Blok 37, Novi Beograd, Beograd

319.000 €

3.358 €/m²

95m² | 4 sobe | 12/15 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

300.700 €

3.100 €/m²

97m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

140.490 €

1.596 €/m²

88m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
retko u ponudi
10

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

230.000 €

2.233 €/m²

103m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dositejeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

378.000 €

2.700 €/m²

140m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾