Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Cerak, 138.000€, 57m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Čukarica opština
  5. Cerak
  6. Dvoiposoban stan

Dvoiposoban stan na prodaju, Cerak, 138.000€, 57m²

Beograd, Čukarica opština, Cerak
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9148Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 559 €

138.000 €

2.421 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.675 €
57 m²
2,5 sobe
2/2 sprata
O stanu
  • Grejanje na TA peć
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • Zgrada poseduje: tavan
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Ceraku nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan, smešten na drugom, ujedno i poslednjem spratu manje stambene zgrade. Ovaj deo naselja poznat je po mirnom okruženju, dosta zelenila i prijatnoj atmosferi za život, dok se u neposrednoj blizini nalaze prodavnice, škole, vrtići, gradski prevoz i svi sadržaji neophodni za udoban svakodnevni život.

Stan je dobro organizovan i sastoji se od dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kao i izlaza na prostranu terasu koja pruža prijatan prostor za odmor i boravak na otvorenom.

Kupatilo je delimično renovirano,sa kompletno iymenjenim instalacijama, a dodatnu praktičnost prostoru daju dve ostave, kao i tavanski prostor koji omogućava dodatno odlaganje stvari.

Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje i dvorište, koje jedovoljno veliko za parking i za u\ivanje, što budućim vlasnicima pruža dodatni komfor i osećaj privatnosti.

Stan poseduje vrlo dobru spoljašnju i krovnu izolaciju, što doprinosi prijatnoj temperaturi tokom cele godine.

Važno je napomenuti da stan ima određene kosine u pojedinim delovima prostora, kao i unutrašnje stepenice koje vode do samog stana, što je karakteristika ovog tipa nekretnine.

Stan je uknjižen na 57m2, a gra]evinski se vodi 85m2.

Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupce koji traže stan na mirnoj i kvalitetnoj lokaciji sa dobrim rasporedom prostorija.

• poslednji sprat

Agencijska nadoknada iznosi 2%

.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Bele vode
    14 min
  • Košutnjak
    30 min
  • Park Banovo Brdo
    41 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik partizanskim borcima Žarkova
    4 min
  • Česma izvor Bele vode
    6 min
  • Česma izvor Zmajevac
    9 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Ujedinjene nacije)
    5 min
  • Srednja škola (Obrazovni sistem Crnjanski)
    8 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Čarobni kutak)
    3 min
  • Fakultet (Visoka sportska i zdravstvena škola)
    11 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bolnica za plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju Mens Sana)
    13 min
  • Klinika (Poliklinika Vaša kuća zdravlja)
    9 min
  • Teretana (Budafit fitness studio)
    3 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Shop on Top)
    4 min
  • Restoran (Restoran Pink)
    5 min
  • Kafana (Pivnica 59)
    17 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    6 min
  • Autobuska stanica (Ljubice Ivošević)
    7 min
  • Tramvajska stanica (Trebevićka)
    31 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    5 min
  • Pošta (Pošta Beograd 69)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
696,03 mesečno (ukupno 8.352,39)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvoiposoban stan za prodaju, uknjižen, Cerak, 57 m2, na 2. spratu. TA peć, ima terasu, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Cerak

2.421 € / m2
Beograd, Čukarica opština, Cerak | 4zida.rs | 4zida.rs
2.333 € / m2
2.675 € / m2
3.018 € / m2

Oglasi ove agencije

Medaković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
139.000 €
2.138 €/m²

Medaković

Medaković, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 65 m²

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
140.130 €
3.046 €/m²

Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

jednoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
134.840 €
2.013 €/m²

Majora Zorana Radosavljevića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 67 m²

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
2.015 €/m²

Majora Zorana Radosavljevića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 67 m²

Agencija

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
1.400 €/m²

Mihajla Pupina

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 100 m² • uknjiženo

Agencija

Rudo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
134.000 €
4.621 €/m²

Mirka Sandića

Rudo, Zvezdara opština, Beograd

jednosoban stan • 29 m² • uknjiženo

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
667 €/m²

Velike međe nova 14.

Batajnica, Zemun opština, Beograd

2-etažna kuća • 210 m² • uknjiženo

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
136.700 €
2.317 €/m²

Jajinci

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 59 m²

Agencija

Železnik, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
139.000 €
2.482 €/m²

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
141.848 €
2.837 €/m²

Konjarnik

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 50 m²

Agencija

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
138.000 €
2.604 €/m²

Dušanovac

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 53 m²

Agencija

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
2.547 €/m²

Dušanovac

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 53 m²

Agencija

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
141.882 €
3.941 €/m²

Stara Bežanija

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 36 m²

Agencija

Cvijićeva, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
3.375 €/m²

Draže Pavlovića

Cvijićeva, Palilula opština, Beograd

jednoiposoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
141.695 €
1.840 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

trosoban stan • 77 m²

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
140.000 €
1.609 €/m²

Ćirila i Metodija

Gradske lokacije, Stara Pazova

četvorosoban stan • 87 m² • uknjiženo

Agencija

Karlovčić, Okolne lokacije, Pećinci | 4zida.rs
139.000 €

Karlovčić

Karlovčić, Okolne lokacije, Pećinci

građevinsko zemljište • 50.19 a • uknjiženo

Agencija

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
3.415 €/m²

Ohridska

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
138.000 €
3.000 €/m²

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
3.750 €/m²

Zaplanjska

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

jednoiposoban stan • 36 m²

Agencija

Kompletna ponuda