Troiposoban stan na prodaju, Rabina Alkalaja, 309.000€, 46m²
OBIĐI 3D TURU



















OBIĐI 3D TURU



















Troiposoban stan za prodaju, uknjižen, Centar, 46 m2, na prizemlju. Stanje - Uobičajeno, Etažno, ima kupatilo.
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih

Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu
309.000 €
6.717 € / m2


Kompletno renoviran salonac, pretvoren u duplex u starom Zemunu, na nekoliko minuta hoda od Keja, pešačke zone i pijace.
Stan se prostire na dve etaže, na prvom nivou nalaze se prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i kupatilo, dok su na spratu dve spavaće sobe i dodatno kupatilo. Ukupno merena korisna površina je 115m2, dok je uknjižena površina 46m2
Nekretnina je renovirana vrhunskim materijalima, poseduje kuhinju i plakare rađene po meri, podno grejanje, inverter klime u svim prostorijama i priključak za gas.
Uz stan dolazi pravo korišćenja dela dvorišta, ostava i natkriveni letnjikovac.
U neposrednoj blizini nalazi se javna garaža Pinki sa mogućnošću zakupa parking mesta.
Jedna od najtraženijih mikrolokacija – spoj istorije, kulture i savremenog gradskog života, na peščkoj udaljenosti od svih ključnih sadržaja. Idealna nekretnina za one koji žele autentičan prostor sa karakterom, za porodično stanovanje, ali i za poslovni prostor, kancelariju ili ordinaciju. Odlična dugoročna investicija.
Agenc. provizija 2%
Agent: Darko Slivar br. licence 4162
Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339
KŠ
.
