Troiposoban stan na prodaju, Centar, 241.000€, 106m²

241.000 €
2.274 € / m2
- Etažno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 940
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U prilici smo da Vam ponudimo duplex stan, projektovan i dizajniran da zadovolji najviše standarde jedne porodice. Stan je troiposobne strukture površine 106m2, nalazi se VI spratu stambene zgrade sa liftom. Funkcionalan i doboro organizovan prostor u kome će svaki član porodice imati kutak za sebe je glavna odlika stana. Čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Nalazi se u novoj zgradi, visokokvalitetne gradnje, na podu je tarket, stolarija je PVC profila sa roletnama na elektro pogon, grejanje je etažno (podno i u svakoj sobi je klima uređaj). Postoji mogućnost kupovine parking mesta (15000e), kao i mogućnost kupovine stana sa stvarima (dogovor). Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, u mirnijoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih institucija i gradskih dešavanja i predstavlja pravo mesto za Vaš kvalitetan i komforan porodičan život. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.