Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Topličina, 169.400€, 77m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Centar
  5. Dvoiposoban stan

Dvoiposoban stan na prodaju, Topličina, 169.400€, 77m²

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1278Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 687 €

169.400 €

2.200 € / m2

77 m²
2,5 sobe
1/10 spratova
Centar grada | 77m² | Dve spavaće sobe | Prvi sprat
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 208
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 2 lifta

Opis oglasa

Na prodaju dvoiposoban stan površine 77m², smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta, u samom centru grada. Stan odlikuje veoma funkcionalan i lepo organizovan raspored prostorija, što ga čini idealnim kako za porodičan život, tako i kao investiciju.

Strukturu stana čine prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan je svetao i poseduje odličan potencijal za uređenje po sopstvenom ukusu, uz potrebno renoviranje.

Grejanje je centralno, a stolarija je kvalitetna i očuvana drvo-aluminijum. Nekretnina je uknjižena kao privatna svojina 1/1.

Odlična lokacija u centru grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – škola, marketa, kafića, restorana i gradskog prevoza.

Za bliže informacije, agencija nekretnina DONA E, koja se nalazi u centru Niša, u ulici Svetozara Markovića 5, stan 3. www. donae. rs

060... (prikaži broj telefona) Tanja

060... (prikaži broj telefona) Evica

061... (prikaži broj telefona) Danilo

Agencija DONA E NEKRETNINE NIŠ je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 208.