Jednoiposoban stan na prodaju, Centar, 80.000€, 39m²
Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-10127Oglas ažuriran: 12.05.2026.

80.000 €
2.051 € / m2
39 m²
1,5 sobe
2/4 sprata
Prodaja, Stan, Vrnjačka Banja, Centar
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Japanski vrt15 min

Obeležja kulture u blizini
- Izvor lekovite vode Topla voda3 min
- Izvor lekovite vode Slatina13 min
- Izvor lekovite vode Jezero17 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Popinski borci)5 min
- Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Veseljko)32 min
- Fakultet (Univerzitet u Kragujevcu Fakultet za hotelijerstvo i turizam)4 min

Zdravlje
- Bolnica (Specijalna bolnica Merkur Vrnjačka Banja)9 min
- Klinika (Poliklinika SVS Medicus)37 min
- Teretana (Teretana Colosseum)37 min
Hrana i piće
- Prodavnica (SL market Swisslion Takovo)3 min
- Restoran (Restoran Istra)7 min
- Kafana (Pivnica Sonata)5 min
Prevoz
- Taksi stajalište (Palma Taxi)4 min
Ostale ustanove
- Banka (UniCredit Bank)6 min
- Pošta (Pošta Vrnjačka Banja)6 min
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više