Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Centar, 79.560€, 39m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kopaonik
  4. Centar
  5. Jednoiposoban stan

Jednoiposoban stan na prodaju, Centar, 79.560€, 39m²

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-5409Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 322 €

79.560 €

2.040 € / m2

39 m²
1,5 sobe
2/5 spratova
Na prodaju apartman u Jolly Resort-u – Vikend Naselje, Kopaonik
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Novo
  • Prostorije: kuhinja, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Agencijska oznaka 5409

Prodaje se potpuno opremljen i funkcionalan apartman na odličnoj lokaciji u okviru Jolly Resort kompleksa, idealan kako za lično uživanje, tako i kao investicija za izdavanje.

Sprat: 2. sprat (iznad još 3 sprata – bez kosina)
Površina: 39 m²
Struktura: 1,5 soban

Karakteristike:

Kategorizovan sa 4★ – spreman za turističko izdavanje
Kompletno namešten i opremljen – bez dodatnih ulaganja
Odličan raspored i maksimalno iskorišćen prostor
Mogućnost izdavanja preko Jolly Resort-a (organizovan rental sistem)
Uknjižen, bez tereta, vlasništvo 1/1

Zamena:
Postoji mogućnost zamene za stan u:

Novom Sadu
Petrovaradinu
Sremskoj Kamenici
Inđiji
(uz doplatu ili dogovor – sve opcije razmatramo)

Odlična investicija!
Apartman se nalazi u traženoj turističkoj zoni sa velikim potencijalom za izdavanje tokom cele godine.

Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas.

Reg. pos. 1734

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Lokalitet Markov kamen
    12 min
  • Markov kamen
    12 min
  • Nacionalni park Kopaonik
    18 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Đački grob
    11 min
  • Mesto streljanih žrtava sa grobnicom i crkvom
    23 min
  • Ostaci Manastira Milentija
    43 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Prvi maj)
    26 min
  • Srednja škola (Srednja škola Brus)
    34 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Pahuljica)
    34 min
pozadinska slika
Hrana i piće
  • Prodavnica (IDEA)
    3 min
  • Restoran (Restoran Keops Apres Ski)
    3 min
  • Kafana (Pub Planina)
    3 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi Grga Kopaonik)
    2 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    34 min
  • Pošta (Pošta Kopaonik)
    3 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
476,23 mesečno (ukupno 5.714,79)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Centar, 39 m2, na 2. spratu, ima lift. Stanje - Novo, Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Centar

2.040 € / m2
Centar, Gradske lokacije, Kopaonik | 4zida.rs | 4zida.rs
348 € / m2
2.274 € / m2
4.200 € / m2

Oglasi ove agencije

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
77.469 €
2.499 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 31 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
82.467 €
2.499 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 33 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
82.509 €
1.965 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 42 m²

Agencija

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
76.260 €

Alibegovac

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

građevinsko zemljište • 6.23 a

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
76.337 €
2.120 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 36 m²

Agencija

Ledinci, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
81.600 €
2.092 €/m²

Ledinci

Ledinci, Okolne lokacije, Novi Sad

kuća • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
81.601 €
2.550 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 32 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
83.053 €
2.517 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 33 m²

Agencija

Gradske lokacije, Sremski Karlovci | 4zida.rs
77.000 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

plac • 2.9 a

Agencija

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
80.325 €
1.785 €/m²

Kamenjar

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 45 m²

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
77.520 €
2.095 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

lokal • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
75.888 €
2.448 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 31 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
80.790 €
2.020 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 40 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
80.790 €
2.020 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 40 m²

Agencija

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
82.187 €
3.044 €/m²

Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 27 m²

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
81.140 €
1.887 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 43 m²

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
78.540 €
3.570 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 22 m²

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
81.600 €
2.040 €/m²

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
82.011 €
2.734 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 30 m²

Agencija

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
80.000 €
3.077 €/m²

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 26 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda