Trosoban stan na prodaju, Centar 3, 105.692€, 57m²

105.692 €
1.854 € / m2
- Stan u zgradi
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 600
Opis oglasa
Prodaju se 3s stanovi u izgradnji, na lokaciji centar 3, povrsine od 57m2-62.m2, od 1.-6. sprata. Stanovi se sastoje od spavaće sobe, dečije sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase. Podne obloke tarket parket i prvoklasna keramika, grejanje gasno-na radijatore, pvc stolarija, unutrasnjost bela, spolja antracit boja, aluminijumske roletne. Zgrada je građena od veoma kvalitetnih materijala, po visokim standardima, sa odličnom zvučnom i toplotnom izolacijom. Pozicionirana je na izuzetnoj lokaciji, a na samo par minuta hoda do svog potrebnog sadržaja, pijace, skole, vrtića, marketa, setalista. Predviđeni rok zavrsetka jul 2027. godina. Postoji mogućnost kupovine parkimg mesta i garažnog mesta uz doplatu.