Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Centar 1, 95.000€, 58m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Subotica
  4. Centar 1
  5. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Centar 1, 95.000€, 58m²

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-2758Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 385 €

95.000 €

1.638 € / m2

58 m²
2 sobe
2. sprat
O stanu
  • Grejanje na struju
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 867
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto

Opis oglasa

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan.
Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje.
Podovi su parket i pločice, prozori su drveni, a grejanje je centralno na struju.
U podrumu se nalazi ostava.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Rajhl Ferenca
    6 min
  • Park Dudova šuma
    18 min
  • Park Prozivka
    25 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Plava fontana
    2 min
  • Spomenik Dežeu Kostolanjiju
    5 min
  • Palata Rajhl
    6 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Kizur Ištvan)
    7 min
  • Srednja škola (Privatna srednja škola Global)
    1 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Školica)
    8 min
  • Fakultet (Otvoreni univerzitet Subotica)
    2 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Ginekološka ambulanta Subotica)
    7 min
  • Klinika (Poliklinika Dr Evetović)
    8 min
  • Teretana (EMS Studio Maxifit)
    8 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Maxi Supermarket)
    1 min
  • Restoran (Restoran Bon Appetit)
    1 min
  • Kafana (Pub Liverpool)
    5 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Arsenija Čarnojevića)
    5 min
Ostale ustanove
  • Banka (Eurobank Direktna)
    3 min
  • Pošta (Pošta Subotica 2)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Sold SU nekretnineSergey Nagin
Sergey Nagin avatar
8 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
708,24 mesečno (ukupno 8.498,92)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Sold SU nekretnineSergey Nagin
Sergey Nagin avatar
8 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan za prodaju, uknjižen, Centar 1, 58 m2, na 2. spratu. Struja, ima terasu, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Gradske lokacije

1.638 € / m2
Centar 1, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs | 4zida.rs
1.111 € / m2
1.524 € / m2
1.938 € / m2

Oglasi ove agencije

Radanovac, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
99.000 €
780 €/m²

Mira 29

Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

1-etažna kuća • 127 m² • uknjiženo

Agencija

Bikovo, Okolne lokacije, Subotica | 4zida.rs
90.000 €
604 €/m²

Bikovo

Bikovo, Okolne lokacije, Subotica

2-etažna kuća • 149 m² • uknjiženo

Agencija

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
100.000 €
1.333 €/m²

Korzo

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

dvosoban stan • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
89.430 €
1.656 €/m²

Ugao Kumičićeve i Matije Gubca

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 54 m² • nije uknjiženo

Agencija

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
97.235 €
1.676 €/m²

Ugao Kumičićeve i Matije Gubca

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 58 m² • nije uknjiženo

Agencija

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
91.939 €
1.672 €/m²

Ugao Kumičićeve i Matije Gubca

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 55 m² • nije uknjiženo

Agencija

Palić, Okolne lokacije, Subotica | 4zida.rs
94.704 €
2.428 €/m²

Olge Penavin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

dvosoban stan • 39 m² • nije uknjiženo

Agencija

Palić, Okolne lokacije, Subotica | 4zida.rs
94.320 €
2.418 €/m²

Olge Penavin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

dvosoban stan • 39 m² • nije uknjiženo

Agencija

Palić, Okolne lokacije, Subotica | 4zida.rs
93.792 €
2.405 €/m²

Olge Penavin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

dvosoban stan • 39 m² • nije uknjiženo

Agencija

Palić, Okolne lokacije, Subotica | 4zida.rs
99.600 €
2.429 €/m²

Olge Penavin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

trosoban stan • 41 m² • nije uknjiženo

Agencija

Centar 2, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
101.728 €
1.884 €/m²

Tolstojeva

Centar 2, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 54 m² • nije uknjiženo

Agencija

Bajnat, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
97.328 €
1.622 €/m²

Masarikova

Bajnat, Gradske lokacije, Subotica

dvosoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
92.000 €
1.000 €/m²

Kertvaroš

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 92 m² • uknjiženo

Agencija

Radanovac, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
100.000 €
781 €/m²

Radanovac

Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

1-etažna kuća • 128 m² • uknjiženo

Agencija

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
95.000 €
601 €/m²

Trg Jakaba i Komora

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

stan • 158 m² • nije uknjiženo

Agencija

Srpski Šor, Zorka, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
98.000 €
1.581 €/m²

Srpski Šor

Srpski Šor, Zorka, Gradske lokacije, Subotica

1-etažna kuća • 62 m² • uknjiženo

Agencija

Aleksandrovo, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
100.000 €
541 €/m²

Aleksandrovo

Aleksandrovo, Gradske lokacije, Subotica

1-etažna kuća • 185 m² • uknjiženo

Agencija

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
98.000 €
1.922 €/m²

Bele Gabrića

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

dvosoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
99.990 €
1.064 €/m²

Centar 1

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 94 m² • uknjiženo

Agencija

Peščara, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
95.000 €
642 €/m²

Peščara

Peščara, Gradske lokacije, Subotica

2-etažna kuća • 148 m² • nije uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda