Dvosoban stan na prodaju, Cara Dušana, 149.000€, 61m²

149.000 €
2.443 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 200
- 1 lift
Opis oglasa
Šarmantna nekretnina, namešten dupleks 61 m2 na dobroj lokaciji+++ Agencijska oznaka stana 1065177,
149.000 e + agencijska provizija od 3 %
Grbavica , Novi Sad. Na prodaju stan u dve etaže, korisne površine 61 m2, zgrada sa liftom, dvosoban uz mogućnost prepravke u dvoiposoban. Na donjem spratu nalazi se predsoblje, wc, kuhinja, dnevna soba i terasa. Stepenice iz predsoblja vode na gornji sprat gde se nalazi kupatilo, spavaca soba i garderober.Nekretnina ne zahteva ulaganja. Dvorišna orijentacija stana. Uknjižena nekretnina, prodaje se sa nameštajem. Kontakt 021... (prikaži broj telefona) , 060... (prikaži broj telefona) House nekretnine, Reg.br.200