Jednoiposoban stan na prodaju, Čika Miše Đurića, 115.000€, 40m²

115.000 €
2.875 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1299
Opis oglasa
U ponudi je moderna novogradnja sa ukupno četiri pažljivo projektovana stana, osmišljena da pruže maksimalan komfor i funkcionalnost budućim vlasnicima.
Objekat se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, ali i kao odlična investicija. U neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji potrebni za svakodnevno funkcionisanje.
Lokacija Ćalije predstavlja odličan spoj mirnog okruženja, prirode i dobre povezanosti sa gradskim sadržajima, pružajući idealne uslove za udoban i kvalitetan život.
Moguća je kupovina parking mesta.
Posrednička naknada se naplaćuje u skladu sa Opštim uslovima poslovanja posrednika kompanije „Etagi com“ d.o.o.
В продаже современный новострой с четырьмя тщательно спроектированными квартирами, разработанными для обеспечения максимального комфорта и функциональности для будущих владельцев.
Объект расположен в тихой и приятной локации, идеально подходящей для семейной жизни, а также являющейся отличной инвестиционной возможностью. В непосредственной близости находятся все необходимые объекты инфраструктуры для повседневной жизни.
Район Ćalije представляет собой удачное сочетание спокойной обстановки, природы и хорошей транспортной доступности к городским удобствам, создавая идеальные условия для комфортной и качественной жизни.
Возможна покупка парковочного места.
Комиссия агентства взимается в соответствии с Общими условиями деятельности посреднической компании «Etagi com» d.o.o.