Garsonjera na prodaju, Bulevar Zona 3, 82.500€, 40m²

82.500 €
2.063 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Potrebno renoviranje
- Opremljenost: Prazno - kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1424
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodaje se garsonjera, površine 40m2, na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića preko puta toplane. Stan je na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i kupatilo. Stan zahteva kompletno renoviranje, što pruža mogućnost renoviranja po sopstvenim željama. Parking je dostupan u dvorištu zgrade.
Stan je upisan u katastru nepokretnosti sa udelom svojine 1/1, i moguće je prometovati ga putem kredita.
Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove nekretnine ili želite da zakažete termin razgledanja možete nas kontaktirati na brojeve telefona 064... (prikaži broj telefona) i 062... (prikaži broj telefona) ili nas posetite na adresi Obrenovićeva bb TPC Kalča lamela A1/6.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park složnih komšija6 min
- Park Svetog Save6 min
- Park Čair18 min

Obeležja kulture u blizini
- Ranohrišćanska grobnica5 min
- Ranohrišćanska bazilika5 min
- Zgrada Oficirskog doma5 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Sveti Sava)9 min
- Srednja škola (Gimnazija Bora Stanković)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Cvrčak)2 min
- Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)11 min