Garsonjera na prodaju, Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), 86.590€, 26m²

86.590 €
3.330 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- Godina izgradnje: 2027.
Opis oglasa
Nova izgradnja na odličnoj i veoma traženoj lokaciji. Pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima pravo na povrat pdv-a u visini od 10% od cene stana. Oprema stana će biti vrhunska kao i u dosadašnjim zgradama. Ugrađuju se odlična ulazna sigurnosna vrata, uvozna keramika i sanitarije, tarket-parket, pvc-stolarija i medijapan unutrašnja stolarija. Grejanje je na gas i računi će biti izuzetno mali pošto se plaća samo u grejnoj sezoni. Moguće je plaćanje i na više rata. Nekretnina za svaku preporuku.
KING NEKRETNINE -
Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama!
☎️ 021... (prikaži broj telefona)
📱 064... (prikaži broj telefona)
Naš tim je tu da vam pruži vrhunsku uslugu i pomogne vam pronaći savršenu nekretninu koja odgovara vašim željama i potrebama. Kontaktirajte nas danas i dopustite nam da vam olakšamo put do vašeg novog doma!