Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), 132.040€, 47m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
  5. Dvosoban stan

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1001615Oglas ažuriran: 10.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 535 €

132.040 €

2.809 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.801 €
47 m²
2 sobe
Visoko prizemlje/3 sprata
Stan,NOVI SAD,BULEVAR PATRIJARHA PAVLA,kv: 47.00, € 132040, ID: 1001615
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2021.

Opis oglasa

NEKRETNINE NOVI SAD-ID OGLASA  1001615

BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, DVOSOBAN STAN, 47m2…

LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja: Na prodaju dvosoban stan 47m² – Mirna ulica nadomak Bulevara Patrijarha Pavla, Novi Sad

Prodaje se izuzetno očuvan dvosoban stan površine 47m², u novoj zgradi iz 2021. godine, smeštenoj u mirnoj i lepoj ulici tik uz Bulevar Patrijarha Pavla – jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu.

Stan se nalazi na visokom prizemlju i gleda ka mirnoj ulici, idealan za one koji traže mir, a žele blizinu svih važnih gradskih sadržaja – škole, vrtića, prodavnica, javnog prevoza i šetališta.

Osnovne karakteristike:
Površina: 47m²

Struktura: Dvosoban

Sprat: Visoko prizemlje

Godina izgradnje: 2021.

Grejanje: Gradsko sa kalorimetrom – plaćanje po potrošnji

U cenu ulaze: kuhinjski elementi, ugradni plakari i nameštaj po meri

Raspored prostorija:
Stan se sastoji od:

prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, sa izlazom na terasu,

spavaće sobe komotnih dimenzija,

kupatila sa modernom keramikom,

hodnika sa ugradnim ormarima.

Stan je odmah useljiv, ne zahteva dodatna ulaganja – sve je kao novo!

Zašto je ovo prava prilika?
Nova i moderna zgrada sa odličnom izradom

Izuzetno funkcionalan raspored

Idealna lokacija za život ili izdavanje

Energetski efikasno grejanje – plaćate samo koliko potrošite

Mirna ulica bez buke, a na svega minut od Bulevara

Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog kvalitetnog stana u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu!

Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite odmah!

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

Vaš agent za nekretnine: Milan Elek, licenca broj 3334, mob: 065... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Bistrica
    25 min
  • Futoški park
    30 min
  • Limanski park
    39 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Jodna Banja
    12 min
  • Dvorac Eđšeg
    14 min
  • Matičarsko zdanje
    17 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Jožef Atila)
    4 min
  • Srednja škola (Gimnazija Laza Kostić)
    6 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Pužić)
    9 min
  • Fakultet (Protestantski teološki fakultet)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Ginekološka bolnica GINS)
    3 min
  • Klinika (Poliklinika Consilium)
    9 min
  • Teretana (Fitness klub Addiction)
    5 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market M)
    manje od 1 min
  • Restoran (Restoran Picante)
    3 min
  • Kafana (Kafanica Kod Dače)
    4 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)
    18 min
  • Autobuska stanica (Bul. patrijarha Pavla - Ilirska)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (Erste Bank Ekspres ekspozitura)
    5 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21107)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyMilan Elek
Milan Elek avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
573,92 mesečno (ukupno 6.887,05)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyMilan Elek
Milan Elek avatar
1 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), 47 m2, na visokom prizemlju, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

2.809 € / m2
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.397 € / m2
2.801 € / m2
3.205 € / m2

Oglasi ove agencije

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.900 €
1.722 €/m²

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 76 m²

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.000 €
3.611 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
134.000 €
3.268 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m²

Agencija

Despotovo, Okolne lokacije, Bačka Palanka | 4zida.rs
130.000 €
591 €/m²

Despotovo

Despotovo, Okolne lokacije, Bačka Palanka

kuća • 220 m² • uknjiženo

Agencija

130.000 €
2.321 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Irig | 4zida.rs
130.000 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Irig

plac • 50 a

Agencija

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.900 €
1.870 €/m²

Kamenjar

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 70 m²

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
131.000 €
2.911 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 45 m² • uknjiženo

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.000 €
3.800 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.000 €

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 8.29 a

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
131.000 €
3.275 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
132.500 €
2.598 €/m²

Kamenjar

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Južni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
132.000 €
2.809 €/m²

Južni Telep

Južni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 47 m²

Agencija

Stara Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.000 €
2.549 €/m²

Stara Detelinara

Stara Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.000 €
2.375 €/m²

Avijatičarsko Naselje

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.500 €
3.513 €/m²

Kej

Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 38 m² • uknjiženo

Agencija

130.000 €
2.600 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.000 €
3.500 €/m²

Rotkvarija

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.760 €
2.730 €/m²

Severni Telep

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.240 €
2.719 €/m²

Severni Telep

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 49 m²

Agencija

Kompletna ponuda